Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova "szabaduljak" ki? Legjobb...

Hova "szabaduljak" ki? Legjobb helyek Magyarországon?

Figyelt kérdés

Szóval, 18 éves lány vagyok, gimnáziumban tanulok, utolsó ev. Egy nagyon nehéz év, hiszen most vagyok túl a második nyelvvizsgamon és még vár rám a felsőfok. 2 tantárgyból emeltezek stb. Szóval elég hajtós lesz ez az év.

A ballagási penzemet nem tárgyakra, ruhákra vagy cipokre akarom költeni, hanem egy emlekre; egy hónapig lent szeretnék lakni a Balatonon, mellette dolgozni. De ami a legfontosabb: kikapcsolódni! Kiengedni azt a sok stresszt ami már most nagyon felfokozodott bennem. Csak 1 hónap, egyedül vagy a párommal. Meg nem tudom.

Melyik városokat ajánlatok, ahol nincsenek az egekben az albérlet árak, van munkalehetőség rovidtavra és lehet bulizni de ugyanakkor relaxalni is a közelben?

(Ui. Nagyon jó közegben élek, nagyon szeretem a családomat, nem menekülők semmi elől, csak tudom, hogy ez a kötelezettség mentes időszak az egyetem kezdetével véget ér.)

Várom a válaszokat.



2019. nov. 1. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha jól vettem ki, pont nyáron lenne ez aktuális, marpedig olyankor igen körülményes a Balatonon értelmezhető áron bérelni lakást. Talán az lehet egy jó módszer, ha olyan munkahelyre mész, ahol biztosítanak szállást is: a durva munkaerőhiány miatt ez nem egy irreális elképzelés manapság. Vagy marad a parttól távolabbi falvak ingatlanpiaca, csak ott a bulizás nem lesz egyszerű menet, ha este 9-kor elmegy az utolsó busz.
2019. nov. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Keress olyan munkalehetőséget, amely lehetőség szerint biztosítja a szállást neked.

Nyáron itt a Balaton parton egekben vannak az ingatlan árak, az albérletek többségét amúgy is szeptembertől májusig adják ki, mert nyáron a többszörösét kérik el a heti nyaralós turnusokért, mint évközben 1-1 hónapért.

Felejtsd el, hogy albérletet vegyél itt ki nyáron, ha azt akarod, hogy maradjon pénzed is.

2019. nov. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy hónapra sokkal érdekesebb helyekre lehet menni. Keress Görögországban valami party hostelt, tuti keresnek embert, szállást adnak hálóteremben, teljesen jó az.

A kötelezettség mentes időszak meg dehogy ér véget az egyetemmel, ott kezdődik a legjobb része az életnek. A szüleid már nem szólhatnak bele, hogy mit csinálj, de még nem napi kérdés, hogy kikötik-e a villanyt. Én imádtam az egyetemista létet minden csóróskodással együtt is.

2019. nov. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!