Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Értem én, hogy járvány van....

Értem én, hogy járvány van. De ha holnapra terveztem egy wellness hétvégét és el akarok menni? Agyon fognak lőni az utcán? Vagy leköpnek?

Figyelt kérdés
2020. márc. 19. 13:16
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Én most már drukkolok, hogy sikerüljön eljutnia Olaszországba. Őket ugyan emiatt sajnálom, de itt egy parányit nőne a minőség.
2020. márc. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
0%

Gyerekek nap mint nap halnak meg emberek...

Szívrohamba ,rákba napjával ezrek.

Az öregek nem a vírusba halnak bele ,hanem abba hogy nem mozoghatnak.Napi fél óra óra séta kell egy 80 éves embernek.Ráadásul benne van a pakliba hogy elhalálozik.

Szerintem az adatok is max azokat számolja akiket a rendőrség elkapott ,hogy kint mászkált az utcán.Az vírusfertőzöttnek van titulálva.

A halálesetek meg tuti meg vannak hamisítva.

2020. márc. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

22-es, nézd már meg a 20-as hozzászólásomban a videót a bergamói kórházból: 40-es emberek is fekszenek a kórházi ágyon szép számmal lélegeztetőgépen.


Spanyolországban meghalt egy huszonéves focista, egy 37 éves rendőr, ismerősömnek a kollégája Svédországban szintén negyvenes és lélegeztetőgépen és sajnos most már gyerekek között is találtak vírusfertőzöttet :-(


Az egy dolog, hogy meghalnak emberek, de ha hirtelen, nagy tömegben betgednek meg emberek, az az egészségügyre is súlyos terhet ró. Olaszországban bő 3 hét alatt 4 ezer ember hal meg :-(


IOgen, autóbalesetben is meghalnak emberek, egy hétvégén 5-6 ember, de nem hetente ezer egyszerre!! Gondolkodj el ezeken a számokon!! Ezért kell otthon maradni, hogy ne terjedjen a járvány és ne egyszerre betegedjen meg mindenki.

2020. márc. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
0%

Kedves utolsó.Olyan adatokat raknak ki az oldalakra amit akarnak.Olyan videófelvételek kerülnek elő amit nem tudst bebizonyítani hogy igaz e.

Napokban egy ismerősünk halt meg.Aznap még dolgozott.Másnap szívrohamba meghalt ,és koronavírust írtak az elhalálozásra.

Több ezren halnak meg szívrohamba meg rákba.

Kamu az egész.Ráadásul pont akkor üt ki ez a szar amikor influenzajárvány is.

Kb pont olyan mint az előző vírusok meg influenzák.Mindenki haldoklott, de senki nem tudott egy embert se ,ki halt meg benne.

Túlzásba van már ez vidve.

2020. márc. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

24-es: túlzásba vitték?


Khmm...

Nyilván az egész világon, az összes kormány meghülyült, hogy egyre másra hozzák meg a korlátozó intézkedéseket.


Az olaszok nem foglalkoztak először vele - meg lehet nézni a hatását: mára már 51 OLASZ ORVOS HALT MEG - nem idősek.

Észre kéne már venni, hogy NEM CSAK AZ IDŐSEKET TÁMADJA MÁR A VÍRUS!!!

Tessék, Szlovákiában LEHOZZÁK A FERTŐZÖTTEK ÉLETKORÁT IS!! - csak itthon divat a titkolózás :-(


[link]

2020. márc. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
0%

Csak csinálni kell egy blogot.Kírom hogy tegnap magyarországon 31 ember halt meg.

Másnap kiírom hogy megtalálták a koronavírus ellenszerét.Szétküldöm a facen a híreket.Az tűzként terjed, mert mindenki otthon ül és be van paranoiàsodva.És az emberek 90% ka gondolkodás nélkül vitatkozik , elhiszi , és továbbküldi.Ennyire egyszerű a képlet.És hogy tudsz utána járni???Sehogy.

Ráadásul az emberek legtöbbje annyira hitetlenkedve áll a dolgokhoz ,hogy a jó és a rossz hírből mindég a rosszat terjeszti.

Kell ennél jobb vallás??

2020. márc. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Jó , hagyjuk.Nyertetek!!!:)
2020. márc. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

#26-hoz. Ami a terjesztés módját illeti, igazad van. Nem nagy ügy, a kormány is ezt teszi 10 (és régebbi) éve, az eredményességére bizonyíték, hogy még ilyen vígan regnál.


Ami viszont téves. "hogyan tudsz utánajárni?" Röviden szólva: értelmesen. Kicsit hosszabban: minden információnak van forrása. Ha nem lelem, az információ törölve. Értelmes (és igaz) ember tudja, hogy kell a forrás. Ha van, utána tudok nézni. Hogy úgy mondjam, békeidőben is alkotott. Érdek nélkül. Akkor is közölt. Reagáltak rá. Ebből kiválóan megállapítható, hogy az információ hiteles-e. Még valami. Aki gyakran közöl hiteles információt, igényes is. Mindenekelőtt a saját hírnevére. És tudja, ha hamisan szól, lesz aki rájön, és ezt közli másokkal. Csak a felelőtlen ember nem törődik ezzel. Szóval van módszer!! Meglehetősen pontosan tudható, mi igaz, mi hamis! Azt elfogadom, hogy ennek felderítésére kevesen alkalmasak.

2020. márc. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Utóirat: rájöttem, a "forrás" megtévesztő szóhasználat. Valójában "szerző", amire gondoltam.
2020. márc. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

"Aki gyakran közöl hiteles információt, igényes is. Mindenekelőtt a saját hírnevére."


Így van. Nem pont ugyanez a történet, de moderátora voltam egy Face csoportnak. Nagyon jó kis csoport volt, jó témával, nagyon szerettem (utazással kapcsolatos). Aztán kezdődött a koronavírus mizéria, már átjött Európába, kezdődött az Olaszoknál és mikor már nem kellett volna utazgatni, akkor is még az utazást nyomatta a csoport "főnöke". (nem, nem az Utazómajom, nem akarok senkit rossz színben feltüntetni). Itt kezdődtek a konfliktusok, majd elkezdett süllyedni a csoport színvonala és elérkezett az a pont, amikor azt mondtam, köszönöm, ehhez már nem adom a nevem: abbahagytam a moderátorkodást és kiléptem a csoportból is.

De hogy a témához is szóljak. minden esetben igyekszem megkeresni a forrást. Nem fogadok el, nem veszek be bemásolt cikkeket, mindig leellenőrzöm, hogy az adott cikk nem átverős oldalról származik-e, stb.

[link]


Frissített változat listája:

[link]


Ráadásul azért aki több nyelven beszél, külföldre is van rálátása, azt nehezebb becsapni.


Az olaszok is, Trump is, angolok is tojtak az egészre - hát meg lehet nézni. Az egész világra nem tudsz hamis híreket terjeszteni.

Ráadásul a kormányok nem szórakozásból állítják le a gazdasági életet - igen súlyos veszteségeket fognak elszenvedni az országok.

2020. márc. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!