Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Értem én, hogy járvány van....

Értem én, hogy járvány van. De ha holnapra terveztem egy wellness hétvégét és el akarok menni? Agyon fognak lőni az utcán? Vagy leköpnek?

Figyelt kérdés
2020. márc. 19. 13:16
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
0%

Szóval ha Gyurcsány kiáll a tv elé és azt büfögi ,hogy járvány van, akkor ti elhiszitek.

Komolyan ,hogy tudtok még -éteknek az embereknek hinni.1000 szer átvágták a Világot, és ti még szolgáljátok is őket.Gratulálok!

2020. márc. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lettél.Ha ennyire utána tudsz járni a dolognak, írj már rólam le itt egy két információt!!!Biztos tudsz.
2020. márc. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

31-es, Te egyedül vagy ilyen... vagy segítenek?

Mintha meg se akarnád hallani, amit írunk.


NEM GYURCSÁNY mondja - nem is írom a te szóhasználatodat, mert én más stílusban írok :-) - hogy járvány van. Ha CSAK MAGYARORSZÁGRÓL LENNE SZÓ, még akár igazad is lehetne, de Trump sem hitte el, hogy az USA-t meg meri támadni a vírus - meg tán még most sem hiszi el - hát bizony, vezető ország lettek megbetegedésben, leelőzve Kínát. Szóval szerinted az egész világ aszerint ugrál, amit Gyurcsány mondott?

Hááát, ha ezt Te komolyan gondolod, akkor azt hiszem, nagy baj van :-)

2020. márc. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Jézusom.

Azt írom hogy minden politikus aki kiáll a média elé , az hazudozik.

Az egész pályafutásukat végighazudozzák ,és ti még mi még is elhiszitek ezeket???

Gondolod Trumf barátod becsületes kétkezi munkával lett milliárdos??

Ott volt az elmúlt 10 év járványai.Mindenki haldoklott meg beteg volt.

Ki tud mondani egy beteget is vagy halottat ezekből a járványokból???Senki...

Adjanak adatokat a betegekről.Nevet ,lakcímet, mióta beteg.Ha halott ,hol temették el.Stb, stb.Nem fogsz kapni semmién adatot.Mert nincs beteg.

80 éves emberek haláláról beszéltek??Azért haltak meg, mert lejárt az idejük.A legszebb kor aki 80 évet megél.

2020. márc. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Na gyerekek...sok a beteg mi???:))
2020. máj. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!