Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A jelenlegi korlátozások...

A jelenlegi korlátozások mellett autóval elmehetünk egy erdőhöz kirándulni?

Figyelt kérdés

Ugye javasolják a sétát, szabad levegőt, mi is kivinnénk a gyerekeket az egész hetes "szobafogság" után. Viszont városban élünk, jobb lenne olyan helyen sétálni, mozogni, ahol nincsenek más emberek. Ezért úgy gondoltuk, beülünk az autónkba és elmegyünk kb. 30 km-re egy mezős, erdős részre, "a semmi közepén", ahol valószínűleg most sincsenek nagyon emberek.


Ez megengedett?


2020. márc. 28. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megengedett.
2020. márc. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A csoportosulásokat akarják elkerülni, de egy háztartásban élőkkel mehetsz kirándulni.
2020. márc. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2020. márc. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Ja mert az veszélyes más egészségére vagy az enyémre, ha kocsival kimegyek egy üres, erdős részre. 🤷🏽‍♂️
2020. márc. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%

A 30 km nem annyira tűnik indokoltnak: gondolj azért bele, minél többet autózol, annál nagyobb a baleset esélye és benzinkútra is többet kell menni. Ezek egyikére sincs szüksége most az országnak!


Keress egy közelebbi, de ritkán látogatott helyet. Én is mindjárt indulok egy viszonylag jellegtelen erdőrészhez, ami innen a városból úgy 10 km autózással elérhető. Fontos, hogy ne az ismert kirándulóhelyeket, kilátókat célozd meg most!

2020. márc. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
#4: igen, tökéletesen megmutattad, hogy milyen az élet 30nm-en.
2020. márc. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi is a probléma a válaszommal?
2020. márc. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
Azt hiszem, hogy azt a #4-es választ, akinek én írtam, azt törölték.
2020. márc. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem is megengedett, a kormányrendelet 5.§ -a alapján. Kérdéses viszont, hogy az útszélén téged megállító rendőr is így értelmezi-e?
2020. márc. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!