Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit csinaljak a Nyugatinal...

Mit csinaljak a Nyugatinal par orat?

Figyelt kérdés

Budapestre kell utaznom jovo heten hetkoznap.


Elobb megyek vonattal, hogy a vonatkesest kikuszoboljem.


Ha idoben erkezek akkor a delutani dolgomig kb 2.5-4 oram lesz.

Mit ajanlanatok mivel toltsem el az idomet.


Ferfi vagyok a ruhabolt latogatas nem opcio.


Koszonom


2020. máj. 23. 18:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
5%
Ez nekem baromi furcsa, hogy majdnem mindenki beterelné szegény kérdezőt egy jellegtelen plázába, miközben a város legszebb részei ott vannak karnyújtásnyira. Gondolok itt a Parlament és a Szabadság tér tájékára, a Margit-szigetre, az Andrássy útra, igazából még a Hősök tere is belefér kényelmesen. Vagy épp egy jó, bár nem épp olcsó ebéd a Liszt Ferenc téren vagy a Bazilika környékén.
2020. máj. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
46%
Annyi idő alatt végigsétálhatod a Dunapartot,vagy megnézheted a nevezetességeket.
2020. máj. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
62%
Érdekes, hogy valakinek itt nincs nagyobb öröme, mint lepontozni a normális válaszokat...
2020. máj. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
36%
Mondjuk annál szánalmasabb nincs, mikor valaki a lepontozás miatt rinyál. Engem nyugodtan le lehet pontozni, ezredrangú dolog az életemben, hogy hány százalékos vagyok a Gyakori Kérdéseken. Nem ettől lesz rosszabb vagy jobb az életem, és szomorú, ha valakinek meg igen.
2020. máj. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
9%

Vannak itt hasznos válaszok.

Egyáltalán nem szánalmas megkérdőjelezni azt, hogy hasznos válaszokat miért tartanak mások nem hasznosnak.


Másik kérdés, hogy semmi jelentősége, hogy komplexusus trollok az interneten mikor számítanak bármit is.

Tehát, amikor egy szánalmas senki lepontoz, az miért kéne zavarjon?


Azért mert nincs igaza és csak a saját nyomorát erősíti. És ez neki sem jó.

2020. máj. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az étterem miatt ugyan felesleges volt lepontozni a válaszomat, ugyanis jártam arra a hétvégén, és láttam, hogy pl. a Nyugati téren az olasz már működik, ültek a teraszon. A körúti töröknél szintén.
2020. máj. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Koszi mindnekinek.


Setalas lesz, megnezen a Dunat, eszek valamit es leulok egy padra :)

2020. máj. 25. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!