Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerintetek jó ötlet ilyen...

Szerintetek jó ötlet ilyen esős, rossz időjárás mellett kisgyerekekkel július 4-én elindulni a Balcsira?

Figyelt kérdés

Már egy éve le van foglalva a szállásunk, alig vártuk már. Az egyik 3 éves kisgyermek először látná a vizet, viszont az időjárás nem túl bizakodó. Szinte a nyárból idén még nem is nagyon láttunk. Néztük a vízhőfokot is, 22 fokos jelenleg. Minimum egy 25 fokos vízhőmérséklet jó lenne. Azt beszéltük, hogy ha ilyen időjárás lesz akkor el se megyünk inkább hanem bebukjuk a huszonpár ezer forintos foglalót és helyette elmegyünk Gyulára vagy Szoboszlóra 3 napra.

Szerintetek melyik lenne jobb ötlet? Nyilván mi megfürdenénk a 15 fokos Balatonban is, de most a gyermekek érdekeit vesszük figyelembe.



2020. jún. 18. 17:26
A kérdező szavazást indított:
Mindenképpen mondjátok le, végig rossz idő lesz
Semmiképpen se mondjátok le, mert utána ha jó idő lesz, megbánjátok
26 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Én itt vagyok most Siófokon már 2 napja. Ha tehetném, küldenék képet. Hét ágra süt a nap, én megégtem, és fürödtem a vízben is egy kicsit (20 fokos). Szóval itt most teljesen jó idő van, és július 4-ére 27 fokot írnak gyengén felhős időjárással. Eszedbe ne jusson lemondani. A június szokott esős lenni, nem tart már soká.
2020. jún. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Azt láttam, Hogy 30-31-31-30 fokot mutat az Időkép, de annak ki hisz úgy őszintén mikor 2 óránként frissül...


Dávid naptár szerint (ami a legbeváltabb) Július végéig kitart ez az eső idő. Bár az bizakodó amit te írtál Siófokról, de nyilván őket 20 fokos vízbe nem vihetem be.


Na mindegy, talán még várunk akkor egy kicsit és meglátjuk. Majd ha mához két hét múlva is változatlan marad az Időkép jóslata akkor hiszek neki.

2020. jún. 18. 17:59
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja és köszi szépen a gyors választ! :)
2020. jún. 18. 17:59
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Hidd el, melegedni fog még jópár fokot addig.
2020. jún. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az az érzésem, nem egészen értem a problémád.

1. Kiírtál egy kérdést teljesen inkompetens embereknek, elvégre itt senki nem tudja jobban, milyen lesz az időjárás, mint a meteorológiai szolgálat, amely viszont a tudomány mai állása szerint kb 5-6 napra lát előre.

2. Jönnek válaszok, mondom, teljesen hozzá nem értő jóslatok.

3. Te ez alapján tényleg dönteni fogsz??? :)))) Ha itt sokan azt mondják, halaszd, akkor nem mész el? Vagy elmész, mert azt mondták????

Ha azt mondod ezek után, csak úgy kérdezted, meg kérdezni csak szabad meg tudod, ilyenblődségekkel jönnek az öntudatos kérdezők, akkor meg mégis ha csak kérdezgetsz minden tét nélkül, akkor mi a fene értelme van?

2020. jún. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül ez alapján döntök. Nyilván a foglalót előtte való nap is vissza tudom mondani. Leginkább olyan vélemények érdekelnek, hogy más ilyen helyzetben mit tenne.

Pl abban az esetben is elmennétek e ha utazást megelőző 3 nap is szakad az eső. Mert jártunk már úgy, még mikor én a szüleimmel jártam nyaralni, hogy nálunk 15-18 fokok voltak, kabátban indultunk el, aztán ott meg olyan meleg volt, hogy naponta 3x riasztottak mentőt nap okozta károsodádok miatt. Nyilván akkor még nem volt Időkép :)

De most kezdő szülőként nem igazán tudom mennyire lenne felelősségteljes hasonló időjárásban elutazni bízva abban, hogy úgyis szerencsénk lesz.

2020. jún. 18. 19:35
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Mi néhány éve 14 fokban indultunk nyaralni. Másnap kicsit melegedett, utána pedig végig 30+ fok volt. De az még 2 hét, azt írod, előző nap is le tudod mondani, kár előre aggódni. Jövő hét második felétől már jó időt mondanak.
2020. jún. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek :)

Akkor bízok ebben :)

2020. jún. 18. 20:16
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Igen, elindulnék. A Balatonon nem csak fürdeni lehet, készüljetek fel kirándulós programokkal is. De még 2 hét, addig bármi lehet.
2020. jún. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A Balatonnál élek, a 20 fokos víz az szép mese ill. csak akkor igaz ha valaki tud a víz tetején járni.

Ugyanis lejjebb már csupán 16-17 fokos.

Az általad remélt 25 fokos vízhőmérséklethez az kellene, hogy két hétig hőség legyen, ami jelenleg nem tűnik reális lehetőségnek.

2020. jún. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!