Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A Balatonon hova?

A Balatonon hova?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tini lány vagyok, és szeretnék 1 napba mindent amit csak tudok belesűríteni:) Tudtok egy helyet- várost ahol van vidámpark féle, egy mozi, és egy strand csúszdával (lehetőleg a strand közvetlenül) a balaton mellett? 2 helyet ismerek. Lelle, és Sopron. De annyira nem ismerem a 2 várost, ezért nem is tudom hogy megtalálnám-e amit szeretnék. Fontos hogy lehessen fürödni a balatonban strand nélkül, tehát így normálisan, ingyen. Bocsanat ha ertetetlen helyenkent, siettem. nagyon koszonom a tippeket, es erveket:)

2020. júl. 20. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Az ingyenes strandokon nincs csúszda a Balatonon.


Van csúszda Alsóörsön és Csopakon is (északi part), de ezek fizetős strandok.

2020. júl. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Hogy jön a Balatonhoz Sopron?
2020. júl. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen, ugy ertettem hogy a strand reszen valami nagyobb csuszda. koszonom
2020. júl. 20. 15:16
 4/7 A kérdező kommentje:
istenem, teljesen igazad van. az siofok akart lenni, ah, bocsanat
2020. júl. 20. 15:18
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
A lellei szabadstrandon van csúszda, de hogy üzemel-e, azt nem tudom. Ott van mozi és vidámpark is, hozzáteszem egyikről se tudom, hogy idén működik-e.
2020. júl. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fűzfő,ott még bob is van.
2020. júl. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lellén a vidámpark működik, a kertmozi idén nem nyitott ki, ha jól tudom, felújítják.

A Napfény strandon van csúszda.

2020. júl. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!