Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Van kukoricaföld vagy búzamező...

Van kukoricaföld vagy búzamező Budapesten?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy van e kukoricaföld vagy búzamező Budapesten egy külső részén esetleg vagy valahol ahol ilyen mező félék lehetnek. Vagy csak erdők vannak fővárosokban?

2021. jan. 5. 19:10
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
20.ezhol van még nem hallottam róla? :O
2021. jan. 5. 21:31
 22/31 anonim ***** válasza:
2021. jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
81%

Ezek a földek valakinek a tulajdonában állnak, és emberek keze munkájanak gyümölcse, valamint a jövő évi betevője.


Ha ilyen helyen jársz, kérlek ne szemetelj, ne sétálj bele a mezőbe, ne tördeld le véletlen sem a növények részeit! Ha magánterület táblával találkozol tartsd tiszteletben!


Köszönettel egy mezőgazdász.

2021. jan. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

23.kinek nézel engem? :D...

természetbe szeretnék elvonulni mert szellőztetni akarom a gondolataimat erre teolyannak nézel aki szemetel meg tördelném a természeret?

vérig vagyok sérve...

köszönettel egy természetjáró...

2021. jan. 6. 00:11
 25/31 anonim ***** válasza:

24-es, csak sok olyan természetjárót láttam már, aki letapos mindent, mert kell fotó instára.


Ez egy szerény kérés volt, mert láthatóan nem nagyon volt fogalmad a szántóföldi növénytermesztésről, gondoltam segítek, hogy kulturált ember maradj.


Sok embernek nem olyan egyértelműek azok a dolgok, amiket leírtam...

2021. jan. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
25 azok a helyek, amiket itt ajánlottak nem magánterületek, sőt nem is szántók. Itt nálunk, a város szélén, több hektárnyi terület gazdátlan, ha van néhány telek az körbe van kerítve. Budapesten nincs olyan mezőgazdasági terület amire te gondolsz.
2021. jan. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
24: miért írtad ki a másik kérdést, mikor itt folyamatosan kaptad a jobbnál jobb válaszokat???
2021. jan. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

25.ez megint sértés

kultúrált ember vagyok és tudok a szántóföldekről csak kérdeztem városban vannak e..inkább aközeljövőben ne írj ide okÉ?

2021. jan. 7. 18:44
 29/31 A kérdező kommentje:
27:nem mindegy neked?...
2021. jan. 7. 18:44
 30/31 anonim ***** válasza:
Miért pukkancskodsz, kérdező?
2021. jan. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!