Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen hely Szolnok?

Milyen hely Szolnok?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy milyen város Szolnok? Ez alatt azt értem, hogy = élhető? Rendezett? Szép város?


Én nagyon nem hallottam sokat a városról, de elég gazdag történelemmel rendelkezik.



2021. febr. 1. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Sok beton, nyáron meleg van nagyon semmi árnyék, még egy domb sincs . Munkahely, van lehet dolgozni .
2021. febr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok beton, egyre kevesebb zöld. Nincsenek igazán szép, hangulatos terek, viszont van két folyópartja, ahol jó sétálgatni. Vannak kiülős, beülős helyek, viszont nem túl változatos a kikapcsolódási lehetőség. Nagyon kicsi a belvárosi része, azok a részei, ahova érdemes menni, sétálni szabadidőben, így gyorsan unalmassá válik.

Vásárlás szempontjából minden van, még ha sokminden a város széle felé a bevásárlóparkban.

Munkahely van, vannak gyárak.

Vannak kerülendő részei, de inkább a peremeken, és nem is feltétlen mindenhol körbe a város szélein.

Szóval el lehet éldegélni, egy csendesebb, monotonabb élettel.

2021. febr. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Én nem szeretem. Sok a paraszt nem is túl rendezett meg sok furcsa ember él arra. Szolnok és környéke nálam felejtős lenne én is próbálok minél hamarabb megszabadulni innen.
2021. febr. 6. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
62%

[link]


Ezt csak így itthagyom.

2021. febr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
29%

Nem rendezett, szemetes, koszos, hordák portyáznak folyamatosan. Ha egyszer erre jársz nézd meg a belvárost meg a tiszapartot, kb fél óra alatt megvagy, ezért ne gyere ide. Élni pedig egyenesen szörnyű itt.

Az egyetlen dolog ami nagyon jó az a Beer & Burger.

2021. márc. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!