Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Alsópáhoki Kolping Hotelről...

Alsópáhoki Kolping Hotelről vélemények?

Figyelt kérdés
Valaki volt már itt?Mi nyáron szeretnénk menni,akkor 3 és fél éves gyerekkel.Így az oldalon leírtakból ítélve nagyon jó hotel,de személyes tapasztalatok érdekelnének.Eddig minden évben máshol voltunk,most szeretnénk mást is kipróbálni.

2021. febr. 12. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
1400 véleményből 4,8/5 az értékelése. Olvasgasd őket pl. Facebookon. Nagyon nem nyúlhatsz mellé ezzel a hellyel.
2021. febr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk munkahelyen az az egyik "céges" nyaralás, a gyerekesek imádják, minőségi hely.
2021. febr. 13. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
A MenDan sokkal jobb, és nincs is messze a Kolipingtól
2021. febr. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ismerősi körömben többen is nagyon szeretik, de azt azért meg szokták említeni, hogy eléggé túl van árazva.
2021. febr. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Mi nagyon szeretjük. Sok “gyerekbarát” helyen voltunk már, de a Kolping messze a legjobb! Kipróbálunk mást is, de ide mindig visszatérünk. Mióta megszületett a lányunk, minden évben megyünk. Tavaly sajnos kimaradt, most alig várjuk, hogy lehessen már menni.
2021. febr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első válaszolóra véletlen pirosat nyomtam, pedig hasznos. bocsánat!😕
2021. febr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem tudom miért kellett leszavazni a MenDant, de sajnálom hogy nem tudjátok mi a jó.
2021. febr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem például a MenDan nem tetszett annyira, mint a Kolping. Jó volt nagyon, de egyszer elég volt. A Kolpingba viszont visszajáró vendégek vagyunk.
2021. febr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon szuper lehet, de 100 ezer Ft / éjszaka pénzt én sajnálok rá.
2022. máj. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!