Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ózd vagy Veszprém jobb város?

Ózd vagy Veszprém jobb város?

Figyelt kérdés

Alábbi szempontok:

- Etnikum

- Szépség

- Munkalehetőség

- Közbiztonság



2021. márc. 14. 14:34
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
84%
Veszprém durván Fideszes. Sok munka nincs. Szépsége, hát, nem tudom, van a vár és van a lakótelep. Közbiztonság jó, ha nincs roma az úton, különben úgy jársz, mint Kozma.
2021. márc. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
2%

Neked Ózd. Nektek nem kell munkalehetőség, szépség, közbiztonság, a gettóban meg jól érzitek magatokat együtt.

Az embereknek nyilván Veszprém a jobb.

2021. márc. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:
100%

12: Nem tudom honnan veszed ezeket, senki nem mondta, hogy nem kell munkakehetőség vagy, hogy jól érezzük magunkat. :D Gettó vagy nem gettó, én szeretek itt lenni, itt nőttem fel, de muszáj elmenni innen, mert nincs más választásom.

Egyébként nem egész Ózd egy gettó, de ha egy lépést sem tettél még meg a városban honnan is tudhatnád...

2021. márc. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%

11

Veszprém egyáltalán nem "fideszes", nem hogy "durván" az lenne. Nem is tudom, honnan veszed.

2021. márc. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
0%

Az biztos, hogy a "Veszprém egyáltalán nem fideszes" hamis. Erről a választási eredmények tanúskodnak.


16 évig éltem ott, amíg nem voltam kénytelen munkahely hiány miatt otthagyni.


2018-ban meggyaláztak házakat és épületeket, ahol baloldali kampány plakát volt és hetekig úgy hagyták és a rendőrség nem volt hajlandó foglalkozni az üggyel. Félelemet keltő volt az utcán járni emiatt. Fideszes plakát egy sem volt rongálva.

Nos akkor ezt hogy neveznéd?

Azt, hogy kik nyerik ott a választásokat, azt hogy neveznéd?

Azt, hogy Fletóékat tojással meg paradicsommal dobálták meg, amikor ott jártak, míg amikor a vezír járt ott, akkor semmi ilyesmi nem történt, azt hogy neveznéd?


Érdekelnek véleményeden kívül azok a valóságot alátámasztó tények, amik cáfolják, hogy Veszprém durván fideszes.

2021. márc. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
85%
Brühühü nem szeretik a Fletót meg a hazaáruló baloldaliakat, milyen gonoszak!
2021. márc. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
18%

16

Hogy ment át, amit írtál? Én válaszoltam elég hosszan a 15-nek, és csak forgott, de nem ment át.

Konkrétumot is írtam, kérdeztem is.

Azt is, hogy a Gyurcsányt csunyábbal is megdobálhatták volna, az is kevés lett volna az országgal elkövetett bűneiért.

Na?

2021. márc. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
51%
A lényeglátás nem megy, azt látom. Megragadtál egyetlen mondatot, egyetlen mondanivalót és abba kapaszkodsz, mint majom a farkába. De nem ez volt az egyetlen dolog, amit leírtam. Ám mégis csak ezt sikerült az egészből felfogni. Gospodi pomiluj! Egy értelmes érved nincs, egy értelmes vitaalapod nincs. Egyszerű vagy, mint egy szög. Neked nem szabad több infót tálalni, max egyszerre egyet, mert az is leveri nálad a biztosítékot.
2021. márc. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Hazugság, amit #14es ír. Bizonyítottan hazugság.
2021. márc. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
77%

15

Újabb próbálkozás:

Konkrétan melyik épületekről téptek le nem fideszes plakátot? Lehet, hogy meg tudom magyarázni, ha "féltél" akkor megkérdezni.


16 év után léptél le? Mert "félelmet keltő volt az utcán járni"? Akkor mehetsz menedékjogért oda, ahol a Kertész Ákos ugyanerre már kapott.


Na, átmegy, vagy benne van a kulcsszó?

2021. márc. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!