Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ózd vagy Veszprém jobb város?

Ózd vagy Veszprém jobb város?

Figyelt kérdés

Alábbi szempontok:

- Etnikum

- Szépség

- Munkalehetőség

- Közbiztonság



2021. márc. 14. 14:34
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
53%
Kiforgatod a szavaimat. Nem azt írtam, amivel vitatkozol. Saját projekcióiddal menj pszichológushoz, de nem állítsad be, hogy én ilyet írtam!
2021. márc. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
89%

19

Mivel "bizonyítottan" hazugság, hogy nem fideszes város Veszprém?

Attól, hogy éppen fideszes vezetője van, attól még nem az.

Mint ahogy ahol pl. függetlennek mondott vezető van, ott sem igaz a függetlenség.

2021. márc. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Ma valami baj van, nem mennek át, vagy gyorsan eltűnnek válaszok.
2021. márc. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

12: Komolyan, ennél szebben nem tudtad volna kifejezni magadat? Véleményed itt senkit nem érdekel, nem értem minek kell a másikat sértegetni, csak mert ki akar törni. Az ilyen emberek mint Te, nem szokták vinni semmire, hiszen el vannak a langyos kakiban, ha valaki a környezetükben felemelkedik akkor irigyek lesznek rá. Undorító hozzáállás.


Veszprém az ismerősöm szerint erősen fideszes város (ő maga is fideszes), de ez mondjuk számomra nem oszt, nem szoroz.

2021. márc. 16. 11:18
 25/29 anonim ***** válasza:
81%
Veszprém durván jobb mint Ózd. Konkrétan Ózd az egyik legkilátástalanabb megye legkilátástalanabb városa. Veszprém meg nagyon jó város és a környéken a vidék is szép én leginkább oda valami kis faluba költöznék. Hhhhh
2021. márc. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
100%

Veszprém nagyon jó!


Itt csak az nem talált munkát (most a korona miatt biztos vannak munkanélküliek a turizmusban), aki nem akart. És magyar viszonylatban nem rossz fizetésekért. Csomóan dolgoznak itt az ország más részéből is. Munkásszállókon laknak.


A város mérete pont jó: gyalog is bejárható akár.


Szerintem jó a közbiztonság. Nincs sok "etnikum". Illetve mivel van munka (nekik is a 90%a dolgozna, csak hangosabb a kisebbségük...), így tőlük is tud dolgozni aki akar. Így van rendes jövedelmük.


Szerintem totál élhető. Az egyik legjobb megye székhely. Pestre óránként mennek vonatok (1,5 óra).

Közel a Balaton. Van jó állatkert. Meki, Burger King, KFC. A Pláza ami szar. De Fehérvár kocsival 30 perc (jó a 8as út) szal, ott is lehet plázázni:)

2021. márc. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Elkezdtem albérletet, munkát is keresni Veszprémben. Hajmáskéren, Berhidán, Pétfürdőn nagyon olcsók az albérletek, míg Veszprémben kicsit drágábbak. Ennek mi lehet az oka?

Rengeteg boltban keresnek árúfeltöltőket, mi melengeti a szívemet.. :D

2021. márc. 18. 22:43
 28/29 anonim válasza:
100%

Azért mert ezek az agglomeráció részei, meszebb van a központtól. Ezért lehet hogy olcsóbb, de az ingázás Veszprémbe plusz kiadás lesz. Illetve ezek lényegében faluk, tehát az ehezz tartozó infrastruktúrát kell elképzelni. Nagy előnyük hogy a legtöbből 10-20p a nagyváros, így van munka de közben élhetsz vidéki körülmények között.


Fiatalként én biztosan a várost preferálom, késöbb (25+) Balaton-almádi-fűzfő-kenese vonalon ház.


Balaton mellől 25 perc az inga, szerintem megéri az 10 perc azt a pluszt amit a tó ad.

2021. márc. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
80%
Inkabb Szekesfehervarra, Szombathelyre, Gyorbe koltozz. Jobb varosok. Veszprem egy nagy 0.
2021. szept. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!