Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Angliabol hazalatogatas a...

Angliabol hazalatogatas a nyaron? Ki van hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés

Akik Angliaban laknak: terveztek hazamenni a nyaron?

Sajna meg nem talaltam semmit arra vonatkozolag, hogy oltassal elengedheto e a karanten, illetve hogy eleg e egy oltas. Sajnos nem lesz meg a ket oltasunk. Mivel 32 es 40 kozottiek vagyunk, igy most kaptuk meg a levelet tegnap, hogy foglalhatjuk az idopontot, es az egyik jovohet csutortokon lesz, de mivel 12 hetet kell varjunk a ketto kozott, igy az augusztusban lesz, pont utana, ahogy visszajonnenk. Nem lehet hamarabb megkapni... Tesztet nem akarunk fizetni.

Nektek mi a tervetek?

Meg kompot se foglaltunk, mert autoval mennenk.


2021. máj. 23. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Jelenleg ez van érvényben. Persze, egy-két hónap múlva változtathatnak rajta.

[link]

2021. máj. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En hiaba verzik a szivem, nem megyek iden sem. Anyukam vedettsege meg nem alakult ki, ugysem lesz semmi normalis kerekvagasban, ami hianyzik nagyon, pont azt ugysem elvezhetnem felhotlenul.
2021. máj. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajnalom, hogy nem tudsz menni. Lehet mi se tudunk majd. Tegnap kaptam meg az 1. Oltast, annak remenyeben, hatha eleg lesz 1, mert a 2. Nem fog beleferni. Olvastam utana, h angol tesztet nem fogadnak el magyarba....pf marha jo. Es hogy lehet az oltasokat is csak a magyart fogadjak el... Na erre mar kiakadtam. Pfizert kaptam tegnap, mert itt nincs valogatas. Nekem aztan mindegy, gondoltam en. De egyaltalan nem ertem, mert nem fogadjak el a kulfoldi oltast. Ezek szerint iden semmilyen kulfoldrol erkezo turistat nem engednek be?!...na jo, olvastam, hogy 10 orszag van, ahonnan beengednek karanten nelkul. Na na, h a legtobb hazalatogatni akaro magyar nem onnan jonne. Kaptam egy oltast igazolo kiskartyat tegnap. Na mondom, ez nem fog tetszeni a magyaroknak. Nevjegy kartya nagysagu, egyik oldalara rafirkantjak a szuri nevet a datummal es a batch number ral... Meg a nevem sincs rajta. Akar kolcson is kerhetem vkijet ennyi erovel. Na aztan olvastam, h nyilvantartjak mindenki oltasat, meg is nezhetem a statuszomat online. Csak letre kell hozni egy nhs regisztraciot. Rogton regisztraltam, letoltottem az appot, s ott mar eleg hivatalosnak kinezoen rajta van, hogy megkaptam az oltast. Remelem azt elfogadnak. Van rajta egy resz, amit ugyan nem ertek, egy kod van rajta, ami juni 20ig ervenyes.... Hogy az mi lehet... Arra keresek ra most.

Talan 2-3 het mulva okosabbak leszunk, mikor beindul a szezon es el kell donteniuk, hogy hazaengedik a latogato magyarokat v sem

2021. máj. 28. 08:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Már lehet igényelni a külföldön élő, beoltott magyaroknak is az itthoni védettségi igazolványt.
2021. máj. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!