Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Egyedül hova érdemes menni és...

Egyedül hova érdemes menni és mit érdemes csinálni? Ötletek?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy elmegyek valahova 2-3napra és jól érzem magam. De nincs kivel ezért egyedül megyek. Mit ajánlanátok.

2022. febr. 10. 02:30
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Autóval vagy tömeggel? Fontos szempont :)
2022. febr. 10. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bárhová. :) Attól függ, mit szeretsz csinálni. Túrázni? Várost nézni? Wellnessezni?
2022. febr. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 BeefEater ***** válasza:
100%

Én túrázni szoktam menni, lehetőleg 500-800 km-en belül, hogy autóval megjárható legyen.

Van, hogy csak a térképen kiválasztok egy helyet, ami érdekesnek néz ki és már meg is van az úti cél.

2022. febr. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én Nyíregyháza-Sóstón voltam egyedül egy wellness hotelben. Van ott egy nagyon jó fürdő is (élmény+ gyógy), ahol fürödtem, olvasgattam egy napágyon, elmentem egy masszázsra, mert fájt éppen az egyik vádlim, sétáltam a Sóstó partján, szóval jól elvoltam.
2022. febr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Túrázást, kerékpározást ajánlom. Jó program a Balaton körüli túrázás, Balaton felvidék, kőtenger, Szentbékkálla ingó kő. Mátra, Kékestető, én már többször megjártam egyedül a Mátraháza Kékestető oda - vissza turistautat.

Ha mégsem egyedül mennél, lehet csatlakozni túrázókhoz egyesületeken keresztül, kitartó munkával biztos találsz a neten megfelelőt.

Ha egy helyen maradnál szívesebben, akkor turistaházaktól wellness szállóig pénztárca függően tudsz választani.

2022. febr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a városnézést kihagytam..... Csak előkészíted egy kis utánjárással a neten és hajrá!
2022. febr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!