Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Eger egy különleges hely?

Eger egy különleges hely?

Figyelt kérdés

Minden alkalommal, amikor Egerben vagyok, egyszerűen úgy érzem, hogy otthon vagyok. Nem tudom miért van ez.

Oda jártam főiskolára anno, és volt pár szép évem. Lehet, hogy csak emiatt?


Vagy van valami több is? Mert meglepő, de többször olvastam már emberektől, hogy azért költöztek oda, vagy azért szeretnek ott kirándulni, kikapcsolódni, mert valamilyen energia miatt jól érzik magukat.

Talán a Csernus volt az egyik, aki ezt mondta. Tudom nem Egerben lakik, hanem mellette. Az ugyanaz.


Most lehet hülyeség amit kérdezek, de nem lehet, hogy van valami olyan természeti erő Eger környékén, amitől bizonyos emberek jobban érzik magukat?

Vannak pl akik a Balatonra vágynak, alig várják a nyarat hogy mehessenek. Nekem az nem okoz olyan nagy örömöt pl, de Eger nagyon és nem tudom megmondani, hogy miért.



2022. nov. 21. 03:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nincs semmi medzsik, egyszerű nosztalgia.


Nekem pl. a velencei tó ilyen, mert gyerekként mindig ott töltöttem a nyarakat.

2022. nov. 21. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Persze hogy különleges, ott születtem.
2022. nov. 21. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Én is ott voltam főiskolás, de engem nem nyűgözött le. Szép város, de ugyanilyen szépből belföldön is van mèg legalább 5 másik.
2022. nov. 21. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Én csak pár napot töltöttem Egerben, tetszett, jól éreztem magam, de sose vágytam vissza és nem is mentem többször. Viszont nekem is vannak ilyen helyeim a világban, szerintem mindenkinek :)
2022. nov. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Pestiként Eger a kedvenc városom. Sose unom meg. Nem csak Eger, mellette Szalók, Noszvaj, Felsőtárkány, Szilvásvárad, Mátraháza stbstb mind mind rengeteg felfedeznivalót tartogat. De már Eger is csúcs, sehol nincs olyan hangulat, kedvenc borvidékem is, és mindig csak jó élményekkel távozom, egyebekben meg egy gyönyörű város.
2022. nov. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Szintén pestiként nekem is Eger a kedvenc vidéki városom. Nem tudom miért, évek óta visszajárok.
2022. nov. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem az. Ott élek, fél van csak sztárolva.
2022. nov. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Alapvetően ugyanolyan mint a többi település. Vár az van, valamint óriás kérek is, meg szép a kilátás az Almagyar-dombról. Hangulatos meg minden, de amúgy nem annyira nem extra hely. Tehát egy város nézés az biztos hangulatos, de amúgy semmiben nem más mint a többi város.


L/14

2023. febr. 15. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!