Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Megbízható a KÖZKUTAK ALKALMAZÁS?

Megbízható a KÖZKUTAK ALKALMAZÁS?

Figyelt kérdés
Soknapos hátizsákos túrára készülök és nagyon fontos, hogy elég ivóvizem legyen. Megnéztem a Közkutak alkalmazáson, hogy hol lesz lehetőségem vizet tölteni. Mennyire megbízható? Mennyire támaszkodhatok arra, hogy lesz ivóvíz ott, ahol jelöli?

2023. máj. 25. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Semennyire. Inkább használd a Google mapst és keress boltot.
2023. máj. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejött, bár én sosem várom meg, hogy nullára apadjon a készlet. Melegben nagyon fontos, hogy több lehetőséged legyen.


1. Közkút

2. Bolt, kocsma

3. Ház


Ha ebben a sorrendben gondolkodsz, akkor nem fogsz ráfaragni.

2023. máj. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy ez számodra mennyit dob a latba, de ezt az oldalt pont múlt héten ajánlották a tv-ben az M1 időjárás jelentésben.
2023. máj. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 petrot válasza:
72%

Szia,


én vagyok az egyik fejlesztő. Az adatbázis az OSM (OpenStreetMap) adatbázisából dolgozik, így annyira valósak az adatok, amennyire ott karban vannak tartva. Mi folyamatosan frissítjük az adatbázist a felhasználói bejelentések alapján, de ez 16.000+ kút esetén, önkéntes munkában nyilván nem garantálja az adatok 100%-os helyességét.

2023. máj. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Tök király, hogy fejlesztő is jelen van gyakorin :D
2023. jún. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!