Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Eger miért van ennyire hypeolva ?

Eger miért van ennyire hypeolva ?

Figyelt kérdés

Szerintem egy okádék. Vasútállomáson konkrétan síneken kell átvágni, hogy kimenj az utcára. A belváros is elég csúnya, Dobó István tér sem nagy szám. Vár sem nagy eresztés.

Én veszprémiként milliószor szebbnek tartom a saját váromat, de szerintem Eger kb Zalaegerszeg, Tatabánya szintjén van, csak az általam említett két városban legalább megtudsz élni.



2023. jún. 30. 22:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
83%

"Vasútállomáson konkrétan síneken kell átvágni, hogy kimenj az utcára."


Jó sok vasútállomáson járhattál életedben.

2023. jún. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Arról ne is beszéljünk, hogy még

Miskolcon is fejlettebb a tömegközlekedés mint Egerben. Miskolc is jobb Egernél

2023. jún. 30. 22:32
 3/32 A kérdező kommentje:
#1 ez hogy jön ide? 2023-ban egy megyeszékhelyen nehogymár ne tudjanak letenni egy normális átjárót, bár egy felül vagy- aluljáró lenne az elvárt. Az tény hogy asszem Egerben asszem csak 4 vágányos az állomás (vagy 2), az egyikről Budapest, másik Szilvásvárad felé de akkor is
2023. jún. 30. 22:33
 4/32 anonim ***** válasza:
98%
Nézd, én személyes okok miatt utálom Egert, de hogy a belvárosa szép, azt nem lehet letagadni. Meg a fekvése is előnyös, a feljebb eső hóstyákról szép a kilátás a város többi részére. A kulturális élet is ég és föld Tatabányához képest, hisz Eger egyetemváros, püspöki székhely, színháza van stb.
2023. jún. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
98%

Egyrészt a bor miatt.

Másrészt az Egri Csillagok kötelező olvasmány miatt mindenkinek van valami fogalma róla.

2023. jún. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
73%
Eger a legszebb város az országban, az egyetlen probléma vele az, hogy ilyen gyökerek is látogatják, mint te. Veszprém? Hadd röhögjek fel! Mondjuk akárkit ismerek onnan, mindegyik egy depressziós gyógyegér. Te sem lógsz ki a sorból, irigy vagy és rosszindulatú. Valami nagyon szar kisugárzás jöhet ott a földből, hogy ilyen elborult emberek teremnek ott.
2023. jún. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
97%
Nekem nagyon is tetszett Eger mikor ott jártam. Hangulatos város, és ha bele gondolok mi minden zajlott ott a történelemben...
2023. júl. 1. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem Eger is meg Veszprém is szép. Tatabánya meg ronda.


De a szépséget meg az élhetőséget ne mossuk össze.

2023. júl. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Eger vasútállomása nagyon nem prioritás, nem sokan használják. Még Budapestre is busszal utaznak az egyetemisták minden héten. A környék közlekedési eszköze inkább a busz, és a buszpályaudvar amúgy is a belvárosban van.

Amúgy hova akartál városon belül tömegközlekedni, hogy ennyire nem tetszett? A Szépasszony-völgyön kívül minden turistahely a belvárosban van...

2023. júl. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
99%
Budapestről elérhető hamar busszal, szép a belvárosa, jók a borok, egész sok értékelhető vendéglátóhelye van, történetileg is fontos.
2023. júl. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!