Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Eger miért van ennyire hypeolva ?

Eger miért van ennyire hypeolva ?

Figyelt kérdés

Szerintem egy okádék. Vasútállomáson konkrétan síneken kell átvágni, hogy kimenj az utcára. A belváros is elég csúnya, Dobó István tér sem nagy szám. Vár sem nagy eresztés.

Én veszprémiként milliószor szebbnek tartom a saját váromat, de szerintem Eger kb Zalaegerszeg, Tatabánya szintjén van, csak az általam említett két városban legalább megtudsz élni.



2023. jún. 30. 22:30
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Hiába törölteted. Ha Lillafüred Eger környéki, holott másik megyében van, akkor tedd oda Ózdot is akár ilyen logika alapján.🤦
2023. júl. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Én mit töröltetek? Ki beszélt itt Lillafüredről? Az Miskolc nem Eger
2023. júl. 2. 14:23
 23/32 anonim ***** válasza:
🤦🤦
2023. júl. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Akinek nem inge, ne vegye magára. De akár olvasson vissza, mekkora hülyeségeket írt valaki az Eger környéki Lillafüredről. Azt kellene törölni.
2023. júl. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

A 16-os válaszoló írta, hogy Eger azért szép, mert ott van Szilvásvárad és Lillafüred.

Ami kb. akkora marhaság, mintha azt írta volna, hogy Budapest azért szép, mert ott van Visegrád és Dobogókő.


Aztán az erre jött valaszt töröltették.

2023. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Hiába törölték, mert újra megírtam, mekkora ostobaság Lillafüredet Egerhez sorolni.

21

2023. júl. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Lillafüred szerintem Miskolc város része, vagyis sokan külön mondják Lillafüredet Miskolctól, szerintem meg egy az egész.
2023. júl. 2. 14:43
 28/32 anonim ***** válasza:
Sőt, ennyi erővel Veszprémben ott van Balatonfüred és Bakonybél. Sakk-matt.
2023. júl. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
0%
Miskolc szebb mint Eger. 🥰
dec. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
45%
29 🤣🤣🤣
dec. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!