Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik fürdőhelyet ajánlanátok...

Melyik fürdőhelyet ajánlanátok a lenti esetben?

Figyelt kérdés

3 éves enyhén autista gyermek, aki szeret mindent felfedezni, de mellette kell lennem a medencében a mozgáskordináció miatt, 16 éves nagyfiú imádja a csúszdákat, meg anya-apa akiknek jó ha a gyerekeknek jó.

Sok helyen vannak fura, vagy nekünk nem előnyös szabályok. Pl.: gyerekmedencében szülő nem lehet. Ugye muszáj mellette lennem. Vagy csak fecskében lehetnek a férfiak, a nagyfiam és férjem elég szégyenlősek, így matad a rövid fürdőnadrág.

Nos szavaznátok, írnátok hol mire figyeljünk, kaját inkább vigyünk-e ... Már volt nagyon rossz tapasztalat. A Miskolctapolcai fürdőben az autimnak nem kaptam a büfében kaját, mert elfogyott, de 1 órát álltam sorba. Bent meg hideg sültkrumplit. Jajjjj de fájó pont volt a barlangfürdő csodája közepette 400 km-t utaztunk érte Zalából.

Nos a kicsi miatt fel kell készülnöm mindenre.



jan. 15. 17:48
A kérdező szavazást indított:
Magyarhertelend
Harkány
Siklós
Más Pécsről indulva, nem megterhelő utazással?
5 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Csak kíváncsiságból: hol írnak elő olyat, hogy a férfiak csak fecskében mehetnek be?? Sosem hallottam még ilyet (na jó, a vízilabda edzéseken kívül).
jan. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sió csatorna
jan. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a fecskés sztorit hogy kell elképzelni? Odament hozzátok a diákmunkás úszómester kislány, hogy uram, azonnal menjen el, és jöjjön vissza olyan gatyában, ami nem takar ennyit!" ?


Uszodában mondanak ilyet (mert a fürdőnadrág lelassít, nem lehet benne rendesen úszni), de fürdőben biztos nem.

jan. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem. Ezt úgy kell elképzelni, hogy nyaralás előtt kb 4 éve ... Nem tudom melyik nyáron, de nem túl rég Farmoson voltunk és néztem a közelben lehetőségeket. Az árak alatt nagybetűvel házirend, mondom a gyógyvíz miatt megnézem, nehogy a nagyfiam se mehessen be a medencékbe. Ki volt írva férfiaknak csak fecskében. Meztelen napok és szauna szeánszok is voltak, mikor minden meztelenül látogatható csak. Aztán ki is léptem, m9ndom ide nem megyünk. 😂 eskü nem emlékszem pont hol volt, de meglepődtem én is nagyon. A képeket is megnéztem, és mindenkin lehetett látni, hogy nem strandos fürdő rövid nadrágban van. Nézegettem hogy mi lehetett az, de nem találom. Lehet volt változás.
jan. 15. 20:10
 5/7 A kérdező kommentje:

Az biztos, hogy gyógyvizes kinti-benti termál élmény stb volt.

Nade azért ajánlhattok a fenti kérdésre is fürdőt 😂

jan. 15. 20:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Farmos? Nem a nagykátai fürdő volt? Csak mert ott van mellette. Mi is oda szoktunk járni a családdal, mert egyrészt félóra kocsival tőlünk, másrészt egész korrekt strand/fürdő reális áron. Én fecskét szeretem, de rengetegen vannak fürdőnadrágban.
jan. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem az volt. Annál nagyobb volt az biztos. Nem Debrecen (2ben is voltunk) és nem Miskolctapolca, mert azokba elmentünk.
jan. 15. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!