Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Wellness hotelben nem üzemelő...

Wellness hotelben nem üzemelő szolgáltatások. Korrekt ez?

Figyelt kérdés

Adott egy wellnesshotel, ahol 120e körül van egy éjszaka, lefoglalod hónapokkal előre 2 éjszakára, majd 3 nappal érkezés előtt közlik emailben, hogy felújítás miatt pl a nagy gyerek játszóház is zárva van. 4 és 6 éves gyerekekkel nyilván fontos lett volna, ez is szempont volt választásnál, hogy van gyerekjatszóház. Persze mondták van XBox szoba (nem 4-6 éveseknek való szerintem) meg játszószoba (szintén nem a 4-6 éveseknek való már a kiskonyha meg a plüssök stb) meg játékterem (fizetős zsetonokkal, szintén nem annyira 4-6 éveseknek való, de nagyrészt itt játszottak kb +20 ezer forintnyi zsetonért)

Kompenzáció 0

Legalább akkor béreltek volna valami ugrálóvárat stb hogy ilyen korú gyerekeknek is legyen valami.

Eléggé nem korrekt, hogy erről akkor szólnak, amikor már lemondani sem lehetett volna a foglalást.

Tapasztaltatok már hasonlót? Ilyenkor tényleg ennyi, így jártál, nem üzemel egy szolgáltatás és kész?


febr. 20. 11:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%
Fellépés kérdése. Ezt azzal teszik meg, akivel megtehetik. Én pl ilyen beletörődős típus vagyok, de ismerősöm olyan balhét csapna ilyenért, h féláron kapná a szobát, ez biztos. Nem vicc, volt rá példa még pitibb okok miatt is. Fogalmam sincs hogy tudja elintézni az ilyeneket egyfolytában. Sztem életében nem fizetett még soha nyaralásért teljes árat.
febr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát korrektnek semmiképpen nem mondanám.


Az, hogy ilyenkor esetleg olcsóbb az egész, nem jelenti, hogy akkor a meghirdetettnél kevesebb szolgáltatásra kellene számítani...


Az érthető lenne, hogy a "holtszezonban" akarnak felújítani, de akkor már jó előre közölni kellett volna, hogy pl. az erre a hónapra tervezett foglalások esetében ez a szolgáltatás nem lesz elérhető, és akkor ennek tudatában foglaltak volna az emberek.


Így három nappal előtte jelezve az lett volna a minimum, hogy felajánlják az ingyenes lemondás lehetőségét, vagy ugyanezen az áron átfoglalást egy másik időpontra.

febr. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Megírod, mi lett a megegyezés?
febr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne nagyságrendileg.
febr. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Privátban megírtam :)
febr. 25. 09:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!