Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Elmenjek egyedül Budapestre?

Elmenjek egyedül Budapestre?

Figyelt kérdés
17 éves leszek (fél év), és el kellene mennem pestre egy fontos ügy miatt. Sajnos a szüleim nem tudnak elvinni ezért egyedül kéne mennem. Nem veszélyes ez egy ennyi idős lánynak? (kicsit feltűnő is vok, mármint abból a szempontból hogy szőke vagyok). És még vidéki is, tehát nem vagyok hozzászokva a nagyvárosokhoz.
2009. ápr. 27. 21:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem olyan veszélyes Bpest, én is mentem már fel többször barátokkal, nekünk eltévedni se sikerült! Ha mégis eltévedsz ott a metrótérkép, plusz megkérdezel valakit! Én jövőre ide megyek továbbtanulni, hidd el nem veszélyesebb mintha másik nagy városba mennél.
2009. ápr. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A 3. válaszolónak írom, hogy jó lenne az útbaigazítás. :)
2009. ápr. 28. 16:17
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Hat ne haragudj, de lehet hogy a faludban feltuno vagy a szoke hajaddal, de Budapesten nem leszel az!

Persze, mindenkeppen menjel el Pestre, mar eleg nagy vagy ahhoz, hogy elmenjel.

Esetleg baratnovel, barattal, nagyobb testvereddel ha eltudnal utazni, akkor nem lennel annyira panikban.

A lenyeg, mindig mindent mindenhol kb. 10 embertol kerdezzel meg, es akkor odafogsz talalni mindenhova!:)

2009. ápr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Sajnos az osztályom kirándulni megy, ismerőseim meg dolgoznak... :S Meg ahol élek kb.180an lakunk, és 11000körüli a népessége annak a kisvárosnak, ahova suliba járok, már 10éve. Szerintem jogos a "félelmem" :) Sopronban voltam, ott nem egyedül, de akkor is azért féltem, és miért is nem, hogy jött utánunk egy csávó, de észrevettem.
2009. ápr. 28. 19:39
 15/15 anonim válasza:
79%

Én is segítek ha írsz emailt.

18/F

2009. ápr. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!