Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit tegyek ha állásinterjúra...

Mit tegyek ha állásinterjúra kell mennem?

Figyelt kérdés

Sajnos vidéken élek Budapesttől 50 km re és 4 honap után Kaptam egy időpontot interjúra Budapesten.

De 2000 ft a jegy mávnál pestre.

Nekem már annyi pénzem sincs hogy fél kilo kenyeret vegyek!Hogy lehetne megúszni a máv vonaton a utazás költségét?Fizetnék én! De ha nincs?

Kölcsönkérni nincs kitől!!


2011. nov. 14. 20:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Sajnos akkor szinte sehogy :S


Maximum gyalog, ha esetleg aludni tudsz ismerősnél Pesten... Lehet, hogy röhejesen hangzik, de régen is gyalog járt mindenki az országban, 50 km kényelmes tempóban egy fél nap alatt legyalogolható.


De ha ennyire nincs pénzed, akkor fontold meg, bár tényleg szükséges hozzá egy ismerős.


Esetleg, stoppolhatsz is, de ez is ismerőst feltételez, mert a stoppolás nem éppen megbízható, hogy időben célbajuttat, na meg nagyon kevesen mernek manapság megállni :S

2011. nov. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vegyél a legközelebbi állomásig jegyet,ha annyi pénzed van,és talán nem lesz ellenőr. Kérdezősködj,hogy nem-e megy valaki Pestre.
2011. nov. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Gondold jobban végig, valakitől biztos, hogy tudsz kölcsönkérni. A munkaügyi központban kérdezd meg, hogy megtérítik-e az utazást, és ha igen, annak tudatában bátran kérhetsz. Vagy felmehetsz biciklivel is, ha edzett vagy (ha nem, akkor inkább ne, mert akkor totál leizzadsz).
2011. nov. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Sajnos barátaim már nincsenek!Budapesten éltem idáig önkormányzati házba és kidobot mert kel neki a terület park épitésre igy vidékre csúsztam le és igy az állitolagós barátok lekoptak mert nem akartak segíteni.

Azabaj hogy időre kénne menjek a stopolás meg nem a legjobb főleg hogy már nem nyár van

50 km meg nem sétálok le (erőm sincs hozzá már)pénzem meg abszólut nincsen már hiszen nincs jövedelmem most semmi amiota ide üldöztek Pestrőlami meg volt munka helyem megszünt pesten.Köszönöm az eddigi válaszokat aranyosak vagytok.

2011. nov. 14. 20:39
 5/14 anonim ***** válasza:
Szüleidtől nem tudsz kérni pénzt? Esetleg a munkaügyiben ha be vagy jelentve akkor kell hogy fizessék neked az utazás költségeit főleg ha állás interjúról van szó. Mást sajnos nem tudok mondani. Ha vannak szomszédaid tuti adnának kölcsön valamennyit. Ezt alaposan gondold végig hogy az ismerőseid körül kik jöhetnek szóba.
2011. nov. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Lehet gyagyás ötlet, de sztem meg lehetne kockáztatni, hogy mondjuk a vonat mosdójában utazol, közben átmész egy másikba hogy ne legyen feltűnő és persze mindig vágj pókerarcot, ne lássa rajtad senki, hogy valami nem OK

Én már utaztam párszor jegy nélkül és olyankor azt szoktam mondani, hogy már nem volt időm jegyet venni és nem akartam lekésni a vonatot, volt amikor vettem utána a kallernél, de volt amikor azt mondta, hogy hagyjam csak :)

2011. nov. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%

Ne vedd sértésnek.. de kajára nincs pénzed, de interneted van? Nem tudom.. én inkább ennék, mint a monitort bámulnám.

A másik meg, hogy ha fel jutsz.. felvesznek.. akkor egy hónapig, hogy fogsz feljárni, még az első fizetést meg nem kapod?

2011. nov. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

ma 20:11


nekem is ez volt az első gondolatom, DE eszembe jutott, hogy kicsiny városunk könyvtárában két számítógép van, amit ingyen és bérmentve használhat bárki, tehát akad lehetőség internet használatára ingyen is :)

2011. nov. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%
Persze, ebben teljesen igazad van. De a kérdés 20:12 kor lett kiírva. Akkor már nem nagyon van nyitva könyvtár szerintem.
2011. nov. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Honnan jönnél fel Budapestre?
2011. nov. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!