Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Segítség! Fontos! Holnap...

Segítség! Fontos! Holnap kellene mennem állásinterjúra, de most eléggé elgondolkoztam, hogy egyáltalán el menjek-e?

Figyelt kérdés

Ezt írták nekem e-mailbe:

"Cégünk telemarkentiges tevékenységek ellátásával foglalkozik, amelynek keretében bizonyos kiadványokat (könyvek, DVD-k stb)értékesítünk. Megrendeléstől függően ügyfélszolgálati tevékenységet is ellátunk..." K....-CALL KFT.


Néztem itt a gyakorikérdéseken telemarketinges munkáról tapasztalatokat, véleményeket, de a többség negatív.


A kérdésem az lenne, hogy ez mindenképpen olyan munkát takar, hogy nekem kell felhivogatni idegeneket és meggyőzni őket arról, hogy vegyék meg a termékeket? Az nem lehet-e, hogy én várom a hívásokat, és nem nekem kell zaklatni az embereket?


Egyszer majdnem bekerültem egy ilyen munkahelyre, már volt próbanapom is, de nagyon nem tetszett, mert lekezelőek voltak az emberek velem szemben, amit nem is csodálok. Senki sem szereti, ha hivogatják és nem fogják fel, hogy nem kéri a terméket. Teljesen kiakasztott már a próbanap is, szörnyű volt. Utána napokig rossz érzésem volt.


Ha ez is ilyen munkát takar, akkor biztosan el sem fogok menni az állásinterjúra. Felesleges. Persze kellene munka, de akkor inkább keresgélek tovább.:S


Mi a véleményetek? Ti mit tennétek?


2009. aug. 30. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Ha állást keresel, azzal nem veszíthetsz semmit sem ha elmész, attól még nem kötelező belépned. Menj el hallgasd meg az előadást, vagy beszélgess el személyesen.
2009. aug. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem jól gondolod, hívogatni kellene az embereket. Ha ennyire irtózol az ilyen munkától, ne menj el. Amúgy telefonon nem adtak erről infot? Mert ha nem, akkor meg pláne tuti, hogy "házalás" lesz.
2009. aug. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Semmi infó, csak ez az e-mail. Leírták, hogy részmunkaidős, először egy számítógépes tesztet kell kitölteni, utána meg szituációs gyakorlat lesz. Ha alkalmas vagyok, akkor 3 nap felkészítő tanfolyamon kell részt vennem.
2009. aug. 30. 14:43
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

ha időd engedi,és nem kerül semmibe,menj el,nem vesztesz semmit,tapasztalatnak meg jó lesz

elvállalni nem kötelező

2009. aug. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Ne menj el! Ez igenis ilyen hívogatós, értékesítős, ügynöki munka. Vicc az egész, tiszta idétlenség. Sok ilyen marhaságra elmentem, csak azért, mert ráértem és mi van ha...alapon.
2009. aug. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!