Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most tudtam meg hogy terhes...

Most tudtam meg hogy terhes vagyok, de mennem kell állásinterjúra, meg akarnék is dolgozni! Szóljak hogy terhes vagyok? Vagy majd ha felvettek akkor szóljak, az meg szemétség nem? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2008. nov. 30. 12:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem elsősorban magadra gondolj, és egyelőre ne szólj! Sajnos nagyon sok munkáltató szóba sem áll veled, ha terhes vagy, mégha ez teljesen illegális is. Szerencsére van azért az ellenkezőjére is példa, egy barátnőmet direkt azért vették fel egy céghez, hogy a szülés előtt meglegyen a kellő számú biztosított napja. De a jellemző nem ez.
2008. nov. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Dehogyis szolsz, akkor tuti nem fognak felvenni! De figyelj, ha mondjuk 3 honap mulva majd bejelented, akkor mondod majd azt, hogy nem tudtad, hogy terhes vagy meg az allasinterjun.

Ne foglalkozz senkivel, neked erre a munkara szukseged van, kesz. Ha olyan a munka hogy terhesen is lazan meglehet csinalni, akkor pedig dolgozz majd minel tovabb.

Ne szolj, es sok sikert!!

2008. nov. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat, sokat segítettetek!
2008. nov. 30. 13:38
 4/14 yuda ***** válasza:
100%
Ja!-szerintem se szólj,mert kevesebb esélyed lesz-kicsit szemétség,de máshogy munka nélkül maradsz ...de azzal számolj,hogy nem leszel majd a szívük csücske...
2008. nov. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
NE!!!!
2008. nov. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem ilyen egyszerű, hogy nem szólsz és fél évre van munkád. Utána meg 3 évre úgyse számíthat rád a munkáltató. Addig természetesen lesz más a helyedre. Ne is várd, hogy ugyanazt fogod tudni csinálni amikor visszamész GYES-ről dolgozni.
2008. nov. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%

valószínűleg ki fognak kötni próbaidőt. Vélhetően 3 hónapot, mert annyit lehet. Ez alatt neked menned kell majd orvoshoz, védőnőhöz és ultrahangra, ez legalább 5-6 nap nyi hiányzás. Szerintem úgyis ki fog derülni.


Egyszerűbb megmondani, mert ha kiderül, akkor a próbaidőről úgyis minden ok/indok nélkül ki tudnak hajítani (ezért próbaidő), szóval jobb ezt előre tisztázni.

2008. dec. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

Elgondolkodtató az előttem szóló...


Én viszont nem erről az oldalról közelíteném meg:


Most fogantál meg, tehát bármi lehet... Mármint, szóval hogy nem lesz belőle... (Bocs, nem tudom hogy' írni, mert nem akarom, hogy rosszul érezd magad, de ez is benne van a pakliban. Annyi mindent hallani)

>> ha így lenne, akkor fölöslegesen csökkentetted már előre az esélyeidet.


Ahogy ismerem, a munkáltatók simán lepöckölik az embert, nem esik könnycsepp utánunk, tehát ne sajnáld őket. Ők sem humánusak, magukra gondolnak. (Tisztelet a kivételnek, mert biztos van ilyen is, noha még nem találkoztam effélével)


Neked, Nektek szükségetek lesz arra a pénzre, amit majd akkor kapsz, amikor már megvan a baba...

>>Tehát a cél szentesíti az eszközt :)


Kb. ennyi jutott most eszembe...


Szorítok Nektek, gratula


>Laci

2008. dec. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Érdekes, hogy a hazudozás a 100% hasznos tanács, ha meg valaki őszinte, az le van pontozva. Milyen országban élünk... :/
2008. dec. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Az őszinteség ebben a világban hátránynak számít. :o) saját tapasztalat....Ha nincs állásod, akkor jó lenne, ha sikerülne és akkor nem kellene róla beszélni, mert nem ismered azt, hogy vajh hogyan reagálnának....ha van állásod, akkor lehet, hogy ott biztosabb az, hogy meglesz a kellő napod a gyed-hez is...tényleg, hogy van az nálad? Betegácsiba nem tudsz menni?
2008. dec. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!