Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nagyon gáz egy buli miatt 200...

Nagyon gáz egy buli miatt 200 km-t utazni és egyedül menni buliba?

Figyelt kérdés
sajna nincs kivel mennem, de nagyon ott akarok lenni :(((
2012. ápr. 3. 22:44
1 2
 1/13 anonim válasza:
Mi ez, koncert? Egyáltalán nem gáz amúgy. A buliban meg összeismerkedhetsz új emberekkel, vagy odacsapódhatsz egy társasághoz. De amúgy szerintem jó élmény tud lenni az is, amibe egyedül vág bele az ember. Plusz a tapasztalat.
2012. ápr. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen, olyasmi :)

a barátom úgysem jön velem, mert inkább csajok járnak oda. és nem is nagyon merem neki elmondani, hogy oda mennék :((

2012. ápr. 3. 23:21
 3/13 anonim ***** válasza:
Gaznak nem gaz, de nyitottnak es baratsagosnak kell lenned az emberek irant.:) Erezd jol magad es ne azzal foglalkozz masok mit gondolnak rolad ott ugy sem ismer senki.:)
2012. ápr. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
a baj csak az hogy nem találok szállást, amúgy a buszt már kinéztem :$ de nagy hátitáskával mégsem állíthatok be ilyen helyre :(
2012. ápr. 3. 23:37
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor elotte foglalja kornyeken magadnak szallast, ott lecuccolsz es onnan mesz es legalabb masnap nem holtfaradtan kell meg utazgatnod se.Azt nem tudom mennyit szansz a kiruccanasra s meg mennyi idod van mindent elintezni.
2012. ápr. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
kb. 7 ezerből jönne ki :/ de annyira bezsongtam a gondolattól, hogy úgy érzem magam, mint egy tini :D a szállás viszont 6 körül kezdődik, ami kicsit sok a pár órára :(( És ez miatt kell lemondanom az egészről.
2012. ápr. 3. 23:47
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha egy napra mesz , szerintem nem olyan nagy problema ha nem viszed magaddal a fel haztartast.Nehogy mar ezen muljon! Vidd magadat az eleg!:)
2012. ápr. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
oké, de mégis jó lenne előtte átöltözni csinosabb ruhába, nem? :) Nem abba menni, amiben egész nap ültem a vonaton.
2012. ápr. 4. 00:00
 9/13 anonim ***** válasza:
Én már utaztam 15.000 km-t is egy buli miatt. Szóval szerintem nem gáz :)
2012. ápr. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

en is atutaztam az atlanti oceant egy lanybucsuztato miatt, szoval nem gaz, meg ugysem, hogy nem ismersz ott senkit.


amugy megtudhato, hogy mi is ez a buli?

Ha megprobalsz itt, vagy mashol ismerkedni hasonlo erdeklodesu emberekkel (ha egyuttes, akkor rajongokkal) lehet hogy megismerkedsz egy szipatikus illetovel, aki mondjuk a kozelben lakik es megengedi, hogy nala hasznald a furdoszobat (atoltozni) es tole egyutt indulnatok a helyre.


Nehogymar eleted nagy bulijat azert hagyd ki, mert nincs penzed szallasra. Akkor keress csomagmegorzot a palyaudvaron, a wc-ben pedig oltozz at. Ha a kedvenc bandamrol lenne szo, tutti mindent kitalalnek, hogy ott legyek, meg ugy is ha az allomason kene toltenem az ejszakat.


sok sikert!

2012. ápr. 4. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!