Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » VIII. Kerület, Palotanegyed:...

VIII. Kerület, Palotanegyed: milyen környék, a veszélyes titulusú környék-e, melyek azok a részek amit érdemes elkerülni VIII. ker. -ben?

Figyelt kérdés
... romákra, csövesekre, bűnözőkre, erőszakos cselekményekre lennék kíváncsi...

2012. ápr. 7. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Palotanegyeddel semmi gond sincs, akár azt is mondhatjuk rá, hogy elitnegyed, bár azért nem dobálóznék ilyen szavakkal. A nyóckerben a középső részt kell kerülni, tehát ha ránézel egy térképre, akkor a körút és a Fiumei út/Orczy út által határol területet, annak is főleg az északi felét.
2012. ápr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Üdv! Nos én a nyóckerbe járok iskolába a (nem nevezném meg az iskolát) de elég elit iskolába (tehát nem Losonci és társai). Sajnos most már nagyjából mindig egyedül megyek haza, így azért bennem is megvan egyfajta félelem, hogy mit kell elkerülni. Nos amit ajánlhatok. A Dugonics utcát, a Koszorú utcát, Baross egy részét, Karácsony Sándor, és nagyjából a körülötte lévő utcákat.

Egy kicsit későn válaszoltam, de remélem nem késtem el :)

2016. szept. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!