Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Félek a hosszú utazástól. Nem...

Félek a hosszú utazástól. Nem bírok ki 3-4 óra hosszát a buszon, mert gyakran kell pisilnem. Honnan tudnék utána járni annak, hogy melyik buszokon van wc?

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 09:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Menj vonattal, azon van wc. Amúgy kérdezd meg a buszvégállomáson. De amelyik busz csak 3-4 órát megy, arra nem tesznek, elvileg ki kéne bírnia ennyi időt egy embernek...
2009. júl. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Belföldi járatokon még sosem találkoztam wc-vel. Inkább azt nézd meg, hol van útközben megállója a busznak, velem is előfordult már, hogy annyira kellett pisilnem, hogy megkértem a sofőrt, várjon meg, amíg beszaladok a megálló melletti presszóba. Ha meg nagyobb buszmegállóban áll meg, ott van wc. Sokszor a menetrend miatt is várnak a buszok továbbindulás előtt, ilyenkor pláne simán el tudsz menni. Csak mindig szólj a sofőrnek, nehogy egyszerű leszállónak higyjen, és esetleg továbbmenjen nélküled.
2009. júl. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Sajnos ez nálam betegség, ami születésem óta fenn áll. Muszáj óránként elmennem wc-re, mert állandóan pisilnem kell. Ha meg nem megyek el, akkor úgy be tud sűrűsödni a vizeletem, hogy csillagokat látok, amikor pisilnem kell. Vannak hosszabb-rövidebb tünetmentes időszakaim, ezeket imádom kiélvezni, ilyenkor nem, hogy 3-4 órát, de 5-6-7 órát is kibírok pisilés nélkül. De most megint előjött a betegségem, és jövő héten kellene utaznom elég messzire, és megnéztem, hogy busszal az út 3 óra és 50 perc. Szóval tényleg maradok inkább a vonatnál. Hiába koszos a wc, végszükség esetén, még mindig bírom használni.
2009. júl. 4. 11:33
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
bocs, hogy megkérdezem, de szabad tudni hogy ez milyen betegség? valami vesebetegség? vagy más?
2009. júl. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Off:

Már bocsi, hogy ilyet kérdezek, de mi a betegséged neve? Nekem is valami ilyesmi áll fenn.

2009. júl. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Azok a buszok, amelyek hosszú utat tesznek meg, általában meg szoktak állni. Igaz nem óránként, de legalább egyszer megállnak.
2009. júl. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Az a lényeg, hogy van egy nővérem, aki kora szülött volt, egy év van köztünk. Rá pár hónapra ugye anyukám terhes lett velem, és az orvos azt mondta, hogy vetessen el, mert én is koraszülött leszek. Anyukám mondta, hogy szó sem lehet róla. Erre adott anyukámnak egy magzatvédő vitamint, hogy szedje akkor azt, mert az megvéd engem. Anyukám be is vett este egy szemet, és kb. fél óra múlva rosszul lett. Bevitték a kórházba, és kiderült, hogy az orvos magzatvédő vitaminos dobozba magzatelhajtót tett! Azt akarta az orvos, hogy én ne szülessek meg! Anyukám nagyon vérzett, és mondták az orvosok, hogy lehet, hogy én már nem leszek egészséges. Súlyos bőrgyulladással, súlyos asztmával és súlyos húgyhólyaggyulladással születtem. Egyik sem múlt el mind a mai napig. A bőröm szinte egész évben fáj, minden reggel és este szteroidot kell szednem a tüdőmre, és állandóan visszatér a húgyhólyaggyulladásom, amivel nem tudnak az orvosok mit kezdeni, mert nem vírusos és nem felfázásos eredetű, hanem a magzati koromban ért súlyos behatás következménye.


Az orvosi pert természetesen az orvos nyerte.

2009. júl. 4. 12:48
 8/12 anonim válasza:
100%

Te jó ég,ez nagyon durva...:O

Szegény,biztos nehéz lehet Neked.Máskor meggondolom,miért nyafogok...Tanácsot nem tudok adni,látom,marad a vonat.

2009. júl. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az együttérzést és a válaszokat. Igen, marad a vonat, jobb lesz ez így nekem.
2009. júl. 4. 14:50
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia, gondoltam én is írok neked a hólyagbajod kapcsán, mert én is krónikus hólyaggyulladásban szenvedek, bár ez nálam szerzett valami, másfél éve tart.(22 évesen jött ki először) azt szeretném kérdezni, hogy kivizsgálták ezt a hólyagbajt nálad elég alaposan? mert ebbe nem szabad semmiképp beletörődni, hogy így születtél aztán kész. lehet, hogy nálad a hólyagod felépítéséből adódik a gyulladás, nem szeretnék okoskodni, de lehet, hogy mivel előbb születtél a kelleténél, nem fejlődött ki eléggé. biztos lehet ezt valahogy korrigálni, járj mindenképp utána az egésznek, ne szenvedj a hólygoddal, mert ez egy borzalom. nálam nem tudnak nagyon vele mit csinálni, antibiókkal tömnének, de nem hagyom már egy ideje, úgyhogy gyógyteázom meg áfonyakapszulát szedek. de nálad még lehet, hogy van esély, hogy teljesen kigyógyítsanak.
2009. júl. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!