Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ki tud Budapesten egy éttermet...

Ki tud Budapesten egy éttermet (. ) ajánlani, amely ár-érték arányban nem annyira elrugaszkodott, de mégis szuper?

Figyelt kérdés
Külföldi ismerösök fognak hozzám látogatni.. 3 napot fogunk Pesten tölteni.. nincs helyismeretem, ezért szeretném a segítségeteket kérni! Pizzéria, étterem, étkezde bármi jól jön.. :)

2012. aug. 9. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Ruben étterem (V. kerület, Magyar u.)

Elegáns helyen elegáns és jó étterem, mégis elég jó áron adják az ételeket (napi menü 790 forint), egy főétel kb. 1500 forint.


[link]

2012. aug. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kökitől 1 percre van a Bujdosó székely étterem.

Átlag 1500Ft körettel, az nem rossz ár, elég nagy adagot adnak, nagyon jól főznek, hangulatos hely, erdélyi ételek, magyar zene szól.

Egy hete voltam ott utoljára, és épp arra gondoltam, hogy egy külföldinek biztos ezt a helyet ajánlanám:)

[link]

2012. aug. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettötöknek! Úgy érzem, hogy ki fogjuk próbálni öket! :)
2012. aug. 9. 21:03
 4/4 djudit válasza:

Nagyon jó hely a Le Biscuit Bistro, www.lbb.hu

2.kerulet

2012. aug. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!