Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Van olyan ember aki még csak...

Van olyan ember aki még csak kétszer járt a TESCOba?

Figyelt kérdés

2012. aug. 26. 19:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
9%

Nyilván a szigorúan bevizsgált termékek miatt büntetik meg rendszeresen. Még ez a langyos fogyasztóvédelem is.


Nem járok ilyen helyekre. Azért bármit nem, még ha olcsó is (bár ez mindig csak 1-2 termékre igaz).

2012. aug. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
36%

Én kétszer jártam ott!

Először, meg utoljára!!!


Nyugat-Európa ipari hulladékát árusítják "gazdaságos" csomagolásba,

a megtévesztett egyszerű lelkületű vásárlóknak...

A műszaki áruk többsége is gagyi.


A minőséget ne ott keresd!

2012. aug. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
22%

Wampa!

ne élj álomvilágban!

Pl:Ahol van grill pult ott csak a romlott húsokat sűtik,hogy ne akukába dobják.

Másrészt a tecsó egy globális hulladéklerakat.A mínőséggel mindig is próbléma volt,és nem hiába büntetik meg őket folyton ezért azért,,,

A kínai piacon jobb mínőséget lehet kapni mint a tecsóban.Pedig a gyagyit is kína gyártja .

Én is szoktam menni a tecsóba,nem tagadom ,de mínőséget nem is fogok elvárni tőlük soha.Akkor már inkább lidl.

2012. aug. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
78%
Mindenki mondja hogy a Tescot büntetik állandóan pedig nem csak azt..többit nem verik nagy dobra.ennyi
2012. aug. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
sztem nagymamám nem volt 1x sem...milyen hülye kérdés...mi volt a célod vele???
2012. aug. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
56%
nekem csak a coop-al meg az aldi-val van bajom, a coop nem is egyszer adott nekünk romlott húst, az aldi meghát chh... saját termékeket gyárt amik nagyon szarok, hirdeti magáról milyen olcsó meg jó minőség stb de csak azért mert saját termékeket gyártanak, pont ezért járnak oda (már nem akarok 1-2 embert itt megsérteni) a társadalom legalja, sorba állok és bunkó módon előznek, beszólogatnak. ha választanom kéne interspar meg auchan
2012. aug. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
tescobaN, és persze hogy lehet, én már többször is voltam!
2012. aug. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Amúgy ilyen termék, olyan termék.

Tudtátok, hogy a Bonduelle konzervek hazai zöldségeket tartalmaznak, és nem vizsgálják be őket, hogy előírás szerint készültek-e el?

Vagy spar-ban van a sparos krémtúró, az 10 forinttal olcsóbb (legalábbis régebben), mint a Millis pedig a két termék között egyedül a címke különböző.

Lehet nevetni, hogy 10 forint, meg hogy tuti nem ugyanolyanok, de menjetek, olvassátok el a címkét.

Ugyanabból készülnek, és ugyanott gyártják mindkettőt.

2012. aug. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
A szüleim soha nem voltak, pedig nem öregek. Én csak 3x, mert itt a közelben nincs.
2012. szept. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!