Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hol nyaraltatok mostanában Mo-on?

Hol nyaraltatok mostanában Mo-on?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokat, ötleteket várok szálláshelyekre vonatkozóan. Magyarországra szeretnénk menni nyaralni. Az úti cél még nincs eldöntve. Gondoltunk Hajdúszoboszlóra, Kehidakustyánra, Esztergomra. Az biztos, hogy Balaton, Eger, Mezőkövesd és Sopron környéke nem (ott már voltunk). Apartmanba vagy vendégházba gondolkodtunk, de jó lenne, ha két légterű lenne 4 fő részére, konyhával.

Köszönöm a hozzászólásokat.



2013. jan. 11. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bogács

Strand és borozók,csodaszép táj (tudom,Eger közel,de mégse) bogacs.com honlapon rengeteg szállás


Cserkeszőlő

[link]

Itt száltunk meg,jó hely,a fürdő is jó.


Egerszalók(nem,nem eger)

Maga a fürdő nagyonjó,bár drága. [link]

itt száltunk meg,félpanzióval,a kaja isteni volt,a személyzet nagyon kedves.


Nyíregyháza

barbizon hotel

A fürdő és az állatpark mellett,most épitették át a fürdőt,a hotel is uj,mi visszajárunk (régen el se tudtam képzelni hogy nyiregyre érdemes elmenni)

2013. jan. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

További válaszokat szívesen fogadok :-)

2013. jan. 11. 12:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jól éreztük magunkat Gunarason, jó volt a fürdő nyáron! Másik nagy kedvencem Győr, szintén a fürdő miatt, és még Debrecen.
2013. jan. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hévíz, Medves.
2013. jan. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

még ez is eszembe jutott:

[link]

2013. jan. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
szerintem kehidakustánynál jobb hajdúszoboszló mert kehidán csak van 1 csúszda meg pár medence. én utoljára sárváron voltam a Hold apartmanba :) nagyon.jó volt
2013. jan. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi tavaly nyáron Sümegen voltunk a Hotel Kapitányban. Volt 2 kültéri medence és beltériek is, gyerekeknek és felnőtteknek is. Mivel 3 gyerekünk van, mi 2 légteres lakosztályban voltunk, konyha viszont nincs (étterem van, mi félpanzión voltunk).

Hajdúszoboszlón a Hotel Aqua Solban voltunk, ami egy függőfolyosón össze van kötve a fürdővel, a fürdőbe így belépőt sem kell venni, bármikor át lehet menni. Én ahol eddig voltam Mo-on fürdőben, azok közül a Hsz-it tartom a legjobbnak, legváltozatosabbnak.

Esztergomban a Búbánatvölgyben a Vadregény Panzió és Üdülőparkban voltunk 3 éve ősszel. A kaja nem volt valami bagy szám, itt az apartmanházakban (komfortos faházak) van konyha is. Nagyon szép környezetben fekszik, az út túloldalán van a Duna, Esztergom városa kb. 5 km.

Aggteleken voltunk még faházas szálláson, ott mondjuk fürdőhelyek nem nagyon vannak (legközelebb Miskoltapolca talán), de a barlangok nagyon érdekesek. A faházak a barlang bejáratától pár méterre vannak, többféle. Baradla kemping és turistaszálló, az Aggteleki Nemzeti Park területén fekszik. Pár éve újították fel, vannak komfortos rönkházak, faházak.


Kehidán még nem voltunk.

2013. jan. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a hozzászólásokat!
2013. jan. 16. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!