Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova menjünk horgászni?

Hova menjünk horgászni?

Figyelt kérdés

A barátaimmal minden évbe "eltűnünk" 5-7 napra a világ elöl.Idáig egy horgásztóra mentünk ami teljesen el van szigetelve, és csak mi voltunk rajta.Igazából valami hasonló helyre gondoltam, olyanra ahol lehet horgászni, lehet sütni főzni, legyen azért komfortos is (vannak közöttünk metroszexuálisak is :D ), legyen ház, nem zavarunk senkit és minket se zavar senki (ugyanis néha elengedjük magunkat, tehát a zsúfolt horgásztavak kilőve), lehet pergetni is, van csónak, elfér 5-10 ember, és azért lehet halat fogni is.


Olyanok írjanak akiknek van tapasztalata is az adott helyről és azt megosztaná velem!

A promós dumáktól kíméljetek, és tudom hogy tele van a net hirdetésél és a horgászújságok is, de éppen a tapasztalatokra szeretnék inkább hallgatni mint a szerencsére.



2013. márc. 2. 09:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Férjemék is szoktak ilyesmit csinálni minden évben. Ők voltak már a Tisza-tónál, Ipolynál, nagy-Duna, stb.

Amit én javasolnék az a Ráckevei-Duna-ág és Tass. Itt van több lehetőség is pl a Rózsa-sziget, közel a zsiliphez, kis faházakkal, illetve egy ismerősömnek van több nyaralója amit kiad innen nem messze Makádon is.

Ha érdekel priviben adok elérhetőséget

2013. márc. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!