Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova menjünk párommal nyaralni...

Hova menjünk párommal nyaralni a Balatonon?

Figyelt kérdés

A déli partra szeretnénk, közelebb is van nekünk, meg ott általában lassabban mélyül a víz, olcsóbbak a szállások... Nem sorolom.


Viszont már többször voltunk Bogláron, Fonyódon, ide már nem akarunk többet. Ezenkívül voltunk már Balatonszárszón, Fenyvesen. Ha lehet ezt is kihagynánk. Lellén fizetős a strand és semmivel nem jobb, mint Boglár szerintem, ezért ahelyett mindig inkább Boglárra mentünk. Siófok meg túl drága sajnos.


Szerintetek hova lenne érdemes? Olcsón keresünk mindig szállást, mert még egyikünk sem dolgozik. Nincs nagy igényünk, szeretünk fürdeni a strandon, sétálgatni a környéken, fagyizni, sütizni, pizzázni esetleg koktélozgatni. Balatonszárszótól kicsit féltünk, mert nem ismertük, de nagyon jól éreztük magunkat. Melyik települést javasoljátok?



2013. márc. 17. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Én Siófokot. Lehet ott is találni olcsóbb szállást, esetleg nem közvetlen a parton. Nekünk pl. max. 6000 Ft/szoba/éj szokott lenni az elvárás, és többször voltunk már így Siófokon.

És ha még esetleg bulizni is akartok, annál jobb nincs :)

2013. márc. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Az még belefér nekünk is, de mi olyat keresünk ahol legalább egy kis teakonyha van. Ti hol szoktatok keresni szállást?
2013. márc. 17. 22:53
 3/9 anonim ***** válasza:

Itt: [link]

Eszméletlen sok van városonként is és sajnos nem nagyon lehet szűrni ár alapján, de sok jó van köztük. Fel van tüntetve, hogy milyen a felszereltsége a szállásnak. Amúgy mi is mindig kiskonyhásba megyünk :)

Azt érdemes leellenőrizni rendes térképen, hogy tényleg hol vannak pontosan utca és házszám alapján. Némelyek elég nagyokat tudnak lódítani, hogy 150 méterre van strand, közben van az 300 is. Persze nem mind ilyen :D

Lusta vagyok előkeresni, de mi pl voltunk egyszer Siófokon egy Kersák nevűbe, az jó volt, nagyjából jó helyen is, jó áron.

2013. márc. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, én is mindig itt nézem :) Csak azért kérdeztem, hátha van még valami jó oldal, de akkor te is ezt nézed. Ezenkívül nézem apródon meg az ilyen hasonlókon még.
2013. márc. 18. 13:40
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már mindenképp déli part (egyetlen előnye, hogy jobban látszanak onnan a hegyek :) - bocsi), akkor ajánlom Balatonlellét, ahol a település nyugati strandja szabadstrand. Ráadásul nem rossz az éjszakai élet sem, még ha Siófoknak nyilván a nyomába sem ér (viszont ahová éjszaka is el lehet jutni vonattal, ha bulizni támad kedvetek). Ezen kívül Zamárdinak is hatalmas szabadstrandja van és még jobban elérhető Siófok.
2013. márc. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező!



Lellén nem csak egy strand van! Közvetlen a fizetős strand mellett ott van a szabadstrand, jóval nagyobb területen fekszik, és elég szépen kiépítették már azt is...hozzáteszem ingyenes.

2013. márc. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi, közben én is rájöttem, így már lelle is benne van a pakliban. Közben az összes siófokit átnéztem és fel is hívtam néhányat de 4000Ft/fő/éj alatt nem volt egy sem. A kresák is 4000+ifáért adja főszezonban.


Megpróbálok 2500Ft-ért keresni valahol, ha nem lesz akkor 3000ért biztos találok többet is, azok közt meg megnézem, hol vagyunk legközelebb a vízhez :) Köszi a válaszokat!

2013. márc. 19. 16:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi Balatonszemest szeretjük, nagyon családias, sosem nyüzsis, szép és hangulatos hely.


És nagyon baráti, családias a szállás is, akikhez járunk

[link]


Nekünk bejött.

2013. máj. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi, de már foglaltunk Lellén. Azért megnézem, amit küldtél, lehet, h jó lesz jövőre :)
2013. máj. 18. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!