Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balatoniak adnátok egy kis...

Balatoniak adnátok egy kis infót? Nyáron mennénk nyaralni, és ezzel kapcsolatosan lenne néhány kérdésem?

Figyelt kérdés

Most lenne az első nyaralásunk. Kb. 7-8-an lennénk, 2-3 felnőtt és 5 gyerek (kettő 15 éves, egy 11, egy 5 és egy 3 éves). Mindenképpen a Balaton déli partjához szeretnénk menni. Anya rám bízta az egészet, mert ő teljesen nem ért hozzá (nem azért mert lusta, hanem mert így is van, szó szerint síkon van az ilyeneknél, ő maga is elismerte). Olcsó szállást keresnénk, 3-4 szobával (az elosztás úgy lenne, hogy 1.szoba:anya+3éves+5éves, 2.szoba:ismerősünk+15éves lány; 3.szoba:én+másik tesóm, anya és a két kicsi egy nagy ágyon elférnek, ismerősünk és a lánya is elférnek egy nagyobbacska ágyon). Étkezést egyáltalán nem kérünk. Balatonhoz közeli szállást szeretnénk. Esetleg tudtok ajánlani valamit? Vonattal mennénk Debrecenből. Látványosságnak miket javasoltok? Az egészet kb. 160-70E forintból meg lehet úszni (vonatjegy, szállás, kaja, költőpénz, belépők)?

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek megy a zöld kezecske! :)



2013. ápr. 10. 03:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Annyit felejtettem ki, hogy utószezonban mennénk, hogy minél olcsóbb legyen :)
2013. ápr. 10. 03:15
 2/6 anonim ***** válasza:

20 évig laktam a déli parton.


Ezt az "utószezon" dolgot rögtön felejtsd is el!

A Balatonon nincsen olyan utószezon mint a tengereknél.

Többnyire az augusztus 20.-ai tüzijáték után ki is ürül a Balaton, és csak kirívó hőség esetén marad fürödhető szeptemberben, de erre nagyon kicsi az esély.

Arról nem beszélve, hogy szinte minden be is zár.


Tehát javaslom, hogy az augusztusban gondolkodjatok.

Már nincsenek akkora árak mint régen, úgy, hogy simán fogtok találni még a helyszínen is rengeteg kiadó szállást megfizethető árakon.

2013. ápr. 10. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ki fogtok jönni a pénzből. Könnyen fogtok találni szállást, nagyon nagy a választék, nem is kell előre lefoglalni. Javaslom Balatonföldvárt, az nagyon klassz hely. Mindhárom strand ingyenes.
2013. ápr. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

balatoniszallas.hu

Én itt szoktam keresgélni. Személyes tapasztalat alapján ajánlom Lellét és Siófokot.

Ja, és azért szerintem ennyi gyerekkel bajos ott keresni. Én is jártam már így, akkor találtuk meg életünk szállását, de 2,5 órát mászkáltunk utána.

2013. ápr. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hány napot terveztetek?

Én mindenképp a Siófok- Fonyódliget közti szakaszt javaslom, pl:

[link]

2013. ápr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszojat, ha lenne még szivesen olvasom :)

4ejszakara mennenk.

Van olyan hely ahol az utoszezon aug.21-25-26tol van.Ilyenkor mennyire van tomeg, milyen meleg a viz es van-e konkretan strand(mint pl. Debrecenben a Nagyerdei)? Milyenek az arak ott? Szallasokat tudtok meg javasolni?(bocsi hogy nem irok ekezeteket, de telefonrol vagyok) :)

2013. ápr. 10. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!