Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Osztálykirándulás, jó lesz ez...

Osztálykirándulás, jó lesz ez így?

Figyelt kérdés
(Tavaly nem voltam de én megyek csak azért hogy legalább egyre elmenjek nemtudom hogy jövőre megyek e attól függ ez milyen lesz.)Amitől tartok az az hogy olyanokkal leszek egy szobában akiket igazából nem bírok de ezt ők nem tudják mert hát ha ők kétszínűek másokkal ( szerintem velem is)akkor én miért ne legyek velük az... más osztálytársakhoz is hozzátudok úgymond "csapódni" de az érdekelne hogy ez élvezetes lesz e így?

2013. máj. 23. 16:04
 1/7 A kérdező kommentje:
egyébként pécsre megyünk 2 napra és 10-ikesek vagyunk
2013. máj. 23. 16:05
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Osztálykirándulás gyakorlatilag semmit se fogtok aludni, és mindenki minden szobában ki-be fog járkálni. Tehát kb. tök mindegy ki kivel van egy szobában.
2013. máj. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hát, nálunk ekkor erőst részegség volt, mindenkinek mind1 volt hogy mi van :D
2013. máj. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly én olyanokkal voltam egy szobában, akik nem a legközelebbi haverjaim, de velük is jóban vagyok. Nem éreztem úgy, hogy ez rossz lenne, mert a busz hátsó részén délelőtt 10-kor került elő az abszint, este pedig már mindenki spicces vagy részeg volt pár kis eminenstől eltekintve, úgyhogy az éjszaka felét a folyosón és az udvaron baromkodva töltöttük :)
2013. máj. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mivan ez a részegség vmi szabály?:D
2013. máj. 23. 17:36
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabály. Csak a normális mértékű (tehát nem hányásig!) ivás nagyon fel tud dobni egy amúgy nagyon gagyi, egész nap múzeumnézegetős osztálykirándulást ;)
2013. máj. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szuper lesz.Ugyis egyik szobából a másikba fogtok járkálni és ilyenkor mi részegek vagyunk nekünk nem tűnt fel sose.
2013. jún. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!