Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Horvátország tengerparton...

Horvátország tengerparton nyaralni 1 hétig az olcsóbb vagy a Balatonon nyaralni 1 hétig az olcsóbb?

Figyelt kérdés
Csak olyan írjon, aki tényleg tudja, mert volt Horvátországba is és a Balatonon is!

2013. jún. 6. 07:09
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Èn voltam mindegyiken de már elég régen.

Ami miatt Horvátország mindenképpen drágább, hogy az messzebb van. balaton akárhol laksz is közelebb van, így olcsobb az utazás. Horvátokhoz elöször benzin másrészt egy nagyon drága autópálya díjat is meg kell fizetni, vagy ha repcsivel vagy busszal mészt azt is.

szerintem egy ugyan olyan kategóriás hotel, vagy aparrtmann kb ugyan annyiba kerülhet, vagy a balatoni kicsit olcsobb (de sokkal tuti nem).

2013. jún. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ami az én tapasztalataimat mutatja szállásárak tekintetében nagyjából egyezik az árfekvés, talán az élelmiszerek, meg az éttermi árak drágábbak egy picit Horvátországban, de tényleg nem sokkal. Ahogy az első válaszoló is írta inkább az utazás költségei dobják meg a költségeket.
2013. jún. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Ugyan az a véleményem, mint az 1. és 2. válaszolóé.
2013. jún. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen olcsóbb az utiköltség miatt a Balaton.


Viszont ha azt nézzük, hogy már évek óta rendkívül bizonytalan és szeszélyes a balatoni időjárás,

míg az Adriánál már jelenleg is fürdeni lehet és 28 fok van,

hát én biztosan nem kockáztatnám meg a Balatont.

2013. jún. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem attól is nagyon függ, hogy Balatonon ill. Horvátországban hová mész. Minél felkapottabb helyre mész, minél inkább csúcsszezonban annál drágább lesz. Pl. Rab-szigeten biztosan drágábbak lesznek az éttermek augusztusban, mint pl. Siófokon.
2013. aug. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!