Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Buszvezető vagyok a kőbányai...

Buszvezető vagyok a kőbányai 95-ös buszon, és tartok az első ajtós felszállás okozta esetleges atrocitásoktól, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elég veszélyes területen kell végigmennem a busszal(pl:Hős utca), és most, hogy bevezették az első ajtós rendszert, eléggé megnőtt az esélye annak, hogy esetleg engem bántalmak érhetnek majd, miután már nem lesz biztonsági őr a buszon. Mit tegyek? Felmondani nem tudok, ebből élek!

2013. szept. 22. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Buszvezetőknek nincs zárt részük?? Régen voltam buszon, de úgy emlékszem hogy üveg zárta el a buszvezetőt az utasoktól..Külön fülkéje volt.. Végül is mitől félsz? Ha valaki harciaskódik, beszólsz a rádión, és nem indulsz el amíg a rendőrök ki nem érkeznek..
2013. szept. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Büntetnek téged ha felengedsz valakit akinek érvénytelen a jegye/bérlete?

Mert a legtöbb ilyen buszvezető akinek nézni kéne az nézi ugyan de ha érvénytelen azzal se törődik, csak mutass valamit... mindig elgondolkodom, hogy akkor minek nézi és vajon büntetik-e ha kiderül, hogy nem vette észre.

2013. szept. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

"miután már nem lesz biztonsági őr a buszon"


Én még sosem láttam biztonsági őrt a buszon.


Nem kérheted magad másik járatra?

2013. szept. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: amikor egy új bkv vonalon vezetik be az első ajtós felszállási rendet akkor pár napig biztonsági őrök vannak minden ajtónál minden buszon az adott járat vonalán. Így az utasok többsége megtanulja az új rendet és később csak annak lesz új aki nem rendszeres utas.
2013. szept. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%

Nem értem mit rinyál mindenki ezen:D


Vidéki megyeszékhelyeken évek óta ez van..néha a pestiek úgy állnak az új dolgokhoz mint borjú az új kapu előtt:D

2013. szept. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

"Vidéki megyeszékhelyeken évek óta ez van..néha a pestiek úgy állnak az új dolgokhoz mint borjú az új kapu előtt"


Jah, persze, gondolom a tömeg is hasonló...

2013. szept. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%

előző.

Miért mit gondolsz vidéken managerek utaznak a tömegközlekedéssel?:D


Tömeg ugyanaz..ugyanúgy bliccelnek.


Látom te is csak hűtőpultban látsz csirkét:D

2013. szept. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
A sofőr fülkéje nem zárható be? Vagy pl gázsprayt szabad magadnál hordanod?
2013. szept. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Látom te is csak hűtőpultban látsz csirkét:D"


Megmagyaráznád kedves, hogy a csirke miképp kapcsolódik ehhez a BKV buszos kérdéshez?

De most tényleg? Személyeskedni próbáltál csak nem sikerült? Vagy mivan? :)

2013. szept. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
16%
már megint Pest a világ közepe, a többi város meg vidék...
2013. szept. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!