Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Valaki ment már ki Pest...

Valaki ment már ki Pest belvárosából Ferihegyre éjszakai bkv-val? Mi a tapasztalat, melyik busszal? Időre kell mennem, ezért kérdezem. Olyan írjon légyszi akinek már van tapasztalata.

Figyelt kérdés

2013. okt. 18. 01:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Időre? A reggeli 6 órás járatot akarod elérni? Ahhoz van reggel vonat nyugatibol amihez Ferihegy vasútállomástól csatlakozik busz 4:30 körül (a buszos direkt ezt a vonatot várja és csak akkor mehet ha mindenki átszállt aki akart)

Ezzel elérhetőek a 6 körüli gépek, sokszor a sztyuvik is ezzel mennek ki.


Ha ennél előbb kell kiérni vagy a vonat nem tetszik akkor 950 éjszakai kell neked. Astoria, Üllői úton végig kifelé aztán nagyjából az útvonal. Erről át kell szállni 900as ejszakaira, az megy a reptérre. Reptérről fordítva, 900 majd 950 a belváros felé. Nagyjából jól csatlakoznak egymáshoz és nehéz eltevedni mert talán be is mondják, de az tuti hogy a busz nagy része átszáll.


Ha meg éjfél előtt vagy 6 után indul a géped akkor a nappali járatok, 200as busz megy reptérre.

2013. okt. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és igen, többször mentem már 950-900 busz kombinációjával illetve vonat+900 busszal is többször. Reggel 6-os gépet mindig simán elértük vele.
2013. okt. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk azt nem értem minek ehhez tapasztalat?! Igaz ugyan hogy többször mentem de ha nem mentem volna is tudható.. Ez nem nappali közlekedés amikor van minden útvonalon 20 alternatív lehetőség és tapasztalatok kellenek melyik a legjobb.


Itt a belvárosból ezek a lehetőségek amit írtam. Vagy taxi. Ezek között is inkább az dönt, hogy a busz vagy a vonat megálló van neked közelebb. Illetve ha 4:30 előtt akarsz kiérni akkor mindenképpen vonat nélkül kell tervezni, mert az nincs korábban.

2013. okt. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :)
2013. okt. 18. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!