Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hotelben ha egy főre fizetek,...

Hotelben ha egy főre fizetek, akkor belehet e vinni másik személyt is? :D

Figyelt kérdés

Úgy értve hogy pl van egy hotel kifizetek 5napot. Tegyük fel hogy a szoba csak egy személyes..én viszont egy személlyel mennék. Betudnánk menni gond nélkül? Fesztivál miatt lenne. Barátnőmmel mennénk, és még így is épphogy összejött a bérlet. Szóval tudnánk kifizetni még egyet.

Vagyis kitudnánk de ez azért túlságosan is sok lenne.


2014. ápr. 4. 14:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Tegyük még egyszer hozzá, a fenti felnyomós téma max a piti magyar vállalkozókra jellemző.

Menj rendes hotelbe, és nem lesz ilyen gondod.

2014. ápr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Foglaljatok kétágyas szobát, nem drágább sokkal.
2014. ápr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%
Hiába szavazzátok le hetest, igaza van.
2014. ápr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
majd azt mi eldöntjük kinek van igaza jó?
2014. ápr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Okey. A hszek alapján nem kockáztatunk, csak kíváncsi lettem volna.

Köszönöm szépen a segítséget.

Am diákok vagyunk még és voltra mennénk. raktak +1 napot így sokkal drágább lesz az egész..ami betett egy kicsit. Aztán gondoltam sporolhatunk így. de v keresünk vmi olcsóbbat v megoldjuk máshogy. Ja, és még egyszer köszönöm mindenkinek:)

2014. ápr. 4. 21:28
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer mentem úgy, hogy egy nagyobb konferencia volt egy 4 csillagos színvonalas hotelben (tehát nem a 20 szobás pici motel és volt ám rendesen mozgás is). Akihez mentem ott ki volt fizetve a 2 ágyas szoba, de az egyikből valaki félúton hazament, én meg az utolsó éjszakára "beugrottam" helyette. Nem is volt nagy csomagom csak egy hátizsák, felmentem simán délután mindenkivel, majd ahogy még este lementünk az egyik recepciós utánam kiáltott, hogy nem vagyok becsekkolva.. Úgyhogy ki kellett töltenem a bejelentkező nyomtatványt,még csak fizetni se kellett hiszen a számlát a cég rendezte 2 főre.

Na még így is kiszúrtak, annak ellenére hogy akkor nagy volt a forgalom.

Egy kicsi szállodában ahol nem is több turnusban van több recepciós, hanem simán emlékeznek, hogy kik vettek ki szobát, ott szinte elképzelhetetlennek tartom, hogy ne szóljanak miatta.

2014. ápr. 5. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Es mi van ha csak dugni viszek fel valakit par orara? Peldaul elmegyek nyaralni, eleve ketszemelyeset kell kernem? Vagy ha kiveszek egy egyszemelyest, es egyik este felviszek egy kvrat, akkor a portan be kell jelenteni, h szeretnek egy ora erejeig atmenni a szomszed ketagyasba?
2014. ápr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Jobb helyeken a portás adja a katalógust, ahonnan nőt választhatsz.
2014. ápr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!