Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Utazás 18 évesen. Tanácsok?

Utazás 18 évesen. Tanácsok?

Figyelt kérdés

Most töltöm a 18-at és arra gondoltam, hogy egy két személyes kis "utazást" kérnék szülinapomra. Barátnőmmel mennék (szintén betöltötte a 18-at) max. két éjszakára és Magyarországon belül, nem túl messze Budapesttől (max. 100 km). És nem szeretnénk a szállásra 15 ezernél többet költeni (összesen). Szóval vmi vendégház, turistaszálló vagy telepített lakókocsi lenne jó. Sátorozni még egyszer sem voltunk, családdal se, szóval ezt nem most szeretnénk kipróbálni ketten. :)

Szerintetek hova menjünk? Valami olyan helyet szeretnék, ami a lehető legtöbb "lehetőséget" kínálja, olcsón (városnézés, fürdés, kirándulás, ilyenek).

Szerintetek hogy kéne? Utaztatok már ilyen idősen "egyedül"? Köszönöm a válaszokat!

(nem azt várom, hogy ti szervezzétek meg az utat, már én is utánanéztem a dolgoknak, csak tanácsot, tapasztalatokat szeretnék. Köszönöm!)



2014. máj. 10. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszer voltunk a párommal falusi vendégházban a Bakonyban. Egy paraszt ház volt. Nagyon kellemes kis hely, kirándultunk, meg grilleztünk, meg kettesben voltunk. Elég olcsó volt, de várost nem néztünk. Részben, mert nem akartunk, illetve Bakonybélben nincs mit megnézni. De ezt megpróbálhatod, hogy a város, amit akarsz látni, annak a környékén egy faluban keresel szállást, és utána bebuszozol. Csak azért nézz utána a járatoknak is.
2014. máj. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet... Köszönöm!
2014. máj. 10. 10:27
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja gondolom nem volt egyértelmű, de én is lány vagyok! :) Legjobb barátnőmmel mennék. :)
2014. máj. 10. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!