Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerintetek találni elhagyott...

Szerintetek találni elhagyott pincéket? Hegyi nyaralónak rendezném be. Találtam egy 150 éves térképet ami olyan helyen is jelöl házakat ahol ma már nincsenek.

Figyelt kérdés
2014. máj. 15. 20:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy biztos tartozott valamennyi házhoz, tanyához pince is, ami ma már természetvédelmi terület, vagy másegyéb. A házak, tanyák helyén már csak bozót.
2014. máj. 15. 20:39
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet találni, de:

-az nem a tied, hanem az államé, de ha magán tulajdon, akkor:

-meg kell venned és:

-egy pincével elég sok dolgod lenne, hogy lakhatóvá tedd.

Azért a térképet megnézném, ha lehet ;)

2014. máj. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 fGhw39-84th ***** válasza:
Te nyaralónak akarsz berendezni egy természetvédelmi területen elhagyott pincét? :D
2014. máj. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 xeniah ***** válasza:
Miért nem veszel egyet? Szerintem ma már eléggé lent vannak az árak. Viszont még ha saját tulajdonodban van is, és úgy rendezed be, akkor sem sokáig garantált, hogy berendezett marad ;)
2014. máj. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, pont ez a legnagyobb problémám. Ezért szeretnék valami eldugott, rejtett "nyaralót" mondjuk egy bozót közepén, vagy valami.

Így ha (még fiatal vagyok) meg akarok szállni valahol, akkor lenne mondjuk egy berendezett pincém benne valamennyi tartós kajával, vízzel, így nyáron le lehetne menni chillezni.

2014. máj. 17. 14:59
 6/7 xeniah ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ez elég utópisztikusan hangzik sajnos a mai világban. Még ha találnál is ilyet, előbb-utóbb más is megtalálná :(

2014. máj. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Esetleg külföldön lehet érdemes lenne venni valami menedékházat és jól zárhatóra megcsinálni. Ott lényegesen kisebb az esély arra elvileg, hogy szétszedik. főleg északon.
2014. máj. 17. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!