Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Csepel veszélyes környék?...

Csepel veszélyes környék? Milyen ott a közbiztonság?

Figyelt kérdés
Sok ott a roma?
2009. dec. 30. 23:39
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!Nem állt szándékomban oda költözni,csak panel házak közt szerettem volna sétálgatni (Bp-en),de akkor itt nem fogok:D
2009. dec. 31. 14:51
 22/41 anonim ***** válasza:

érdekes, én 32 éve lakok pesten sem engem sem a családomat nem érte támadás. Igaz, kertvárosiak vagyunk, valamint csepelen keveset mozgok, mivel itt semmi, de semmi sincs...

A kertváros pl. Budapest legjobb helye, amióta a gyártelep nem üzemel mint régen, azóta levegőt is kapni. A víztorony és környéke, Völgy utca sötétedéskor és utána felejtős, az biztos. Egyébként, ha lakótelepi sétára vágysz, az itteni lakótelepek nem komolyak. Nappal végigsétálhatsz a tízemeletesek körül, az nem gáz. Leszállsz a HÉV-ről a KJarácsony Sándor utcánál, véigmész a sétáló utcán a templomig, onnan egyenes tovább a Katona Józsefen, egszen a tűzoltóságig. Addig is láthatsz 5 emeleteseket parkszerűen, ezek egész élhetőek, aztán a kertváros, majd a tűzoltóság után a tízemeletesek és a duna- part. Hangulatos és veszélytelen "túra".

2010. jan. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

utso válaszolonak: amig én kertvárosban laktam tehát ott a duna meg tüzöltosághoz közel akkor engem sem ért semmi "támadás" de miota csillagtelepen lakunk azota szinte minden héten :S

meg este eléggé sok itt a banda meg ienek.. egyik este jött két fiu (cigo) és csak ugy kiverték a házunk elött lévö telefonfülkének az üvegét(N)

2010. jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
Ott van az Adu Csepel iskola, ahol a járvány volt. Oda is sok kisebbség jár, tőlünk is mentek oda. 22. ker.
2010. febr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim válasza:
100%

Én is Csillagtelepen lakok, de nem látom olyan gáznak a helyzetet, ahogy itt leírták néhányan. Igen, vannak cigányok is. 4 éves korom óta lakok itt, egyszer beszólt egy srác, de azon kívül soha nem volt semmi problémám.

16L

2010. febr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim válasza:
72%
28 éve lakom Csepelen, és 1-2 helyet leszámítva nem olyan rossz a helyzet, mint ahogy a többiek leírták. Persze a kocsmák és a Pláza környékét érdemes elkerülni esténként. Párszor már belém is kötöttek, de érdekes módon a nagy részük fehér volt.
2010. márc. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim válasza:
57%

Volt barátnőm Királyerdőben lakik, az elég jó környék, a Csillagtelep, illetve a Hév mellett lévő panel negyed teli van cigányokkal, a VIII. meg a IX. kerületből oda telepítették ki a progblémásabb cigányok egy részét.

Ez a cikk elég sok mindent elmond:

[link]

Esténként a plázát és környékét(Hév végállomás, sétállóutca, a Karácsony Sándor Hév megállónál-teli van "rajokkal", Víztorony, ott a Torony Club, ami szintén cigányokkal, meg fehér cigányokkal van teli esténként), illetve Csillagtelepet, messze kerüld ki, főleg, ha egyedül vagy, vagy 1-2 emberrel. Ez csak 1 jó tanács, elég sokat jártam Csepelre, s jöttem haza utolsó HÉV-el, általában egyedül, s tudom mi a helyzet.

Ui: az ottani fiatalság jó része katasztrófa, rengeteget isznak, az egész kerület gyakorlatilag úszik a drogban :S.

Szerintem Pesten az 5 legroszabb kerület ebben a sorrendben: VIII(Józsefváros), XXI(Csepel), X(Kőbánya), XIX(Kispest-a Wekerletelepet leszámítva), XX(Pesterzsébet)

2010. okt. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim válasza:
82%

Én 27 éve a kertvárosban lakom és ez idáig semmi atrocitás nem ért. (remélem nem is fog)

Szerintem jó hely Csepel... Jobb, mint a belváros...

2011. máj. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim válasza:
73%
Változó: Tízemeletes panelnegyed, Völgy utca,sportpálya víztorony, a kerület északi részén lévő putrik veszélyesek,hemzsegnek a cigányoktól, meg lepukkant alkeszektől. (A cigókat miért ide telepítik? párat a gyurcsány meg az orbán mellé is költöztethettek volna, a sok budaihoz. de inkább ránk öntik a mocskot) Csillagtelep háromemeletes házai ,ott lakom (leszámítva buszvégállomást) már jók, kertváros, soroksári dunaparti rész kifejezetten kellemes.
2011. júl. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim válasza:
49%
További kokeróveszély: II Rákóczi Ferenc úton kifelé az Auchan irányába, a 38-as 138-as buszjárat, illetve az egész út kifelé (és befelé) De hát őróluk em szabad rosszat mondani,mert fasiszta vagyok akkor... leszarom
2011. júl. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!