Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ha van velünk egy nagykorú...

Ha van velünk egy nagykorú (18) akkor lehet szállást foglalni?

Figyelt kérdés

2 variációja van a dolognak.

1.Van velünk egy 18 éves, mi 7-en vagyunk akik még nem töltöttük be( 1 13 éves , 5 14 éves , 1 15 éves)

2.Most 6-an vagyunk, (1 13 éves, 5 14 éves) így adnak ki nekünk szobát? És ha igen van valami feltétele? (pl. 10 után nem mehetünk ki, vagy 10-ig be kell menni)



2014. júl. 1. 19:15
 1/7 A kérdező kommentje:
egyébként, a 13 éves barátunkat már sokszor kinézték 15-nek is (172 magas,eléggé érett feje is van)
2014. júl. 1. 19:18
 2/7 anonim ***** válasza:

2 variációja van a dolognak

1. leszarja, hogy mit csináltok, nem bébiszitter

2. seprűnyél van a popójában, vagy fél valami hatósági ellenőrzéstől, ezért nem kockáztat.

Az minden esetben hidegen hagyja, hogy mit csináltok este tízkor, hacsak nem keletkezik anyagi kár az ingatlanban, mely esetben ugrott a kaució.

2014. júl. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A nagykorú lakhat ott, a kiskorúak nem, kivéve, ha szülöi engedélyük van arra, hogy a 18 éves vállalja a teljes felelöséget a többiekért.
2014. júl. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

kell egy 18 éven felüli, mert a személyit fogják elkérni, nem ránézésre adnak szállást

a fenőttkorú felügyel rátok és vállalja a felelősséget az általatok esetlegesen okozott károkért

2014. júl. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 Személyit 14 évesen kap az ember.

Én tudom, hogy béreltünk szállást gimi alatt több alkalommal is, tehát az biztos, hogy van némi rugalmasság a rendszerben. Ha más nem, akkor annyi, hogy apuci kezességet vállal.

2014. júl. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4. vagyok, a személyinél arra gondoltam ,hogy a születési dátuma a döntő, nem az, hogy hány évesnek néz ki, nem bemondásra megy

egyébként ma már nem 15 évesen kapják a gyerekek a személyit, születéstől lehet igényelni

2014. júl. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Egy csapat kiskorúnak nem adják ki, mert lelakjátok.

2. Akkora kauciót kér a tulaj, hogy nem tudjátok kifizetni.

2014. júl. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!