Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » 2 napos kiruccanásra elég egy...

2 napos kiruccanásra elég egy 50x20x40-es táska? Mert én nem vagyok benne biztos.

Figyelt kérdés
2 éjszakát fogunk egy apartmanban tölteni, a személyes cuccokon kívül még innivalót, és ételt is vinnünk kell, mert helyben nincs vásárlási lehetőség. Nem akarok nagy bőrönddel húzgálódni, ebbe, plusz egy kis hátizsákba kellene hogy beleférfjen kettönk holmija és minden egyéb.
2014. okt. 12. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
repülővel mentek? ha igen, akkor nem lesz elég, és a folyadék viteletek is erősen korlátozott, ha repültök.
2014. okt. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én ekkora táskával indulok neki 2 hétnek :D persze ennivalot, innivalot nem viszek, max. ajándékba csokikat.
2014. okt. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2.válaszoló személyében a fapados utazó mintapéldányát láthatjuk. (U.i: Ne feledj üres palackot vinni, majd WC-n megtölteni azt.)
2014. okt. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak ruhának elég lenne, de ha ételt is vinni akartok, akkor szerintem kevés. Innivalót meg egyébként sem vihettek kintről. Nem tudom hová mentek, de azt nehezen tudom elképzelni, hogy ne lehessen kapni semmit.
2014. okt. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kategória: Utazás » Magyarország

ja repülővel...

2014. okt. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!