Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Pécsre megyünk, mit érdemes...

Pécsre megyünk, mit érdemes megnézni?

Figyelt kérdés

Pécsen sétálóutca merre van ? Mit érdemes megnézni?

Környéken max 50km körzetben mik vannak amit 18-20év körüli 2 fiataloknak érdekes lehet és 2szülönek,.

Bowling,étterem,.

Éjszaka veszélyes kimenni a belvárosi részen vagy nyugodtan??


Irjatok bármit pécsről:D kösszi


1 Hétre megyünk nyaralni :) :D



2015. júl. 13. 17:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
27%

#1 vagyok.

Lepontozzátok a válaszom amikor igazat mondok? Megnézném ti a sötétben boldogan bóklásznátok e ott ! Én minden nap arra járok és remegek b*zdm*g

2015. júl. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Márciuska ***** válasza:
100%
Szerintem a dzsámi tökjó. Van egy másik, kis dzsámi is, az is érdekes. A Vasarely kiállítás szerintem is tökjó. A Széchenyi tér nagyon hangulatos, meg a sétálóutca (a színház utcája - apropó, érdemes megnézni egy színházi előadást is). Tettyére is érdemes felmenni, ott van egy kis arborétum is, meg érdemes felmászni a Tettye feletti tetőn levő kilátópavilonhoz, valami lenyűgöző a kilátás, és ha már Tettyén vagytok, át lehet sétálni a havihegyi kápolnához, nagyon látványos az út. A barbakán és a székesegyház is nagyon szép. A Széchenyi-téren egyébként szinte mindig van valamilyen rendezvény, amit érdemes megnézni. És a tuti tippem: talán az ország legnagyobb fagyija kapható a színház előtti árusnál, egy gombóc 7 dkg(!) kb. 200 forint, és nagyon finom!
2015. júl. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!