Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen helyekre érdemes vinni...

Milyen helyekre érdemes vinni Budapesten 2 nap alatt a külföldi couchsurfing-es utazókat? (2 22 éves fiúról van szó)

Figyelt kérdés

2016. jan. 21. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én lányokat szoktam fogadni vagy csak találkozni velük pesten CS-n keresztül. Ha jó idő van, akkor elmegyek velük biciklizni Göd-Vác útvonalon. Pesten egy egész napot sétálgatunk, Arany János utca metrómegállónál van egy nagyon jó lángosos ott is egyetek valamit napközbe. Estefelé meg beülünk valami kocsmába. Érdemes elvinni őket a Szimplába vagy, ha nagyon olcsón akartok koktélozni akkor a Corvinus Caféba. Pálinkát, fröccsöt mindenképp igyanak meg magyar söröket is.
2016. jan. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amíg Pesten éltem, minden CS vendégemnek előre megmondtam, hogy a turistalátványosságokat nézzék meg nélkülem (amúgy is dolgoztam napközben). Szimpla és társait nagyon utáltam mindig, ajánlottam nekik a helyet, mint érdekesség, de magam nem mentem volna.


Jó időben voltak akiket elvittem libegőzni, azt nagyon imádták. Amúgy gyakori probram volt a várban sétálni este, a kedvenc kajáldáim (a Kádárba vittem sokakat, az tényleg autentikus), kocsmáim (nagy része ezeknek bezárt azóta), Városliget, Margit-Sziget, rakparton borozás, Citadella.. De volt olyan is, aki házibuliba csöppent.


Változó egyébként, ha a vendég után sétálni nyilván nem viszem túrázni, vagy ha nem iszik alkoholt, nem fogok neki kocsmát mutatni.. Nagyrészt amúgy is konkrét tervekkel érkeztek a vendégeim, amit napközben meg akartak nézni, azt megnézték külön, én pedig megmutattam nekik azt, ami hozzám közel állt.

2016. jan. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek a választ, írtatok hasznos dolgokat. :)


Még jöhetnek válaszok! :D

2016. jan. 22. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!