Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Apartmant keresek a Balatonnál...

Apartmant keresek a Balatonnál 2 felnőtt + 1 kétéves kisgyerek részére. Ötletek?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak nagy családoknak, meg baráti társaságoknak való apartmanokat találok, nem igaz, hogy három fős kiscsaládnak nincsen csak szálloda. Az pedig nem érdekel. Csak apartman érdekelne, de már irtó dühös vagyok.
2010. ápr. 13. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Igaz hogy nem apartmanház, de jók az árai. Ez Keszthelyen van. Gyalog nagyon ráérősen is 10 perc séta a strand. (igaz fizetős, de nagyon szép strandja van). Van egy kisebb (kb. 2m*3m-es medencéje) Több épületből áll. Van ami csak szoba és közös használatú konyhákkal van ellátva, van olyan aminek van egy kisebb konyharésze (minimálisan berendezve: mosogató és főzőlap, a mikróban nem vagyok biztos -bocsánat érte, de nem emlékszem rá hogy volt-e) Nekem a közöskonyhás jobban bejött (úgysem nagyon használta senki, csak mi) de ott volt minden, ami konyhába kell. Mi tavaly nyáron aug. 20-án voltunk 10500 Ft/éjszaka. (2 felnőtt és egy 10 éves).


[link]

Ez Siófokon van. Itt is voltunk már többször (igaz gyerek nélkül) Nekem ez jobban tetszett, mint a keszthelyi, igaz valamivel drágább is. Azt hiszem az ilyet nevezik studiónak.


Nekem Keszhelyen a strand jött be nagyon, Siófokon a strand nem annyira (egyáltalán nem), de viszont nagyon tiszta volt a szoba. Sőt, mivel először bankkártyával akartunk fizetni, azt mondta a recepciós, hogy ha megoldanánk, hogy kp-vel fizetünk, akkor egy kis kedvezményt is kapunk. Éltünk vele, és a végén háááát, egy fél éjszaka ingyen volt.


Bocs, ha esetleg közben offoltam, csak úgy éreztem, hogy hozzá tartozik a mondandómhoz. Remélem tudtam segíteni.

2010. ápr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem mind! :)
2010. ápr. 16. 20:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én vagyok az, én ajánlottam neked azt e kettőt. Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy megnézted? Megtetszett valamelyik?

2010. ápr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!