Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hová menjek nyaralni egyedül?

Hová menjek nyaralni egyedül?

Figyelt kérdés
Tudtok valami jó balatoni, vagy egyéb vizparti nyaralási lehetőséget ahová nem ciki egyedűl elmenni?-úgy látom min den nyaralóhely min.2 személyre van orientálva.se kutyám se macskám, nincs kit magammal vigyek.mondjam a házinéninek hogy az asszony majd este ér le?vízpart,hegyvidék,és csak országon belűl.-olyanok válaszát is várom akiknek van kiadó nyaralójuk.-45Ff.

#nyaralás #belföldi üdülés
2016. jún. 26. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem barmelyik kisebb nyaralo megteszi, max azt mondod uzleti utadat kotod osze a pihenessel. Vagy csak mondod h eljottel megkeresni eleted szerelmet xD es akkor meg segitenek is egy tarsberlot szerezni a szomszedbol xD Fured egy kicsit draga de jo vagy meg erdemes a velencei tohoz is menni es vizisielni mar ha szereted a sportokat. Legalabb ott szocializalodsz es bulizol estenkent az uj alakokkal. Sok sikert :)
2016. jún. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi ciki nincs benne, amikor nem volt parom, en tovabbra is utazgattam egyedul, belfoldre, kulfoldre egyarant. Megvolt annak is a maga hangulata.

Amugy a hotelek nagy reszenek van egyagyas szobaja, max ra kell kerdezni. De nyugodtan kivehetsz egy ketagyasat is egyedul, ahogy en is tettem (pedig no vagyok) es kb marhara nem erdekelt hogy szolnak-e valamit (nem szoltak, es nem voltak diszkriminativak sem, vagyis nem neztek furan).

Noha ma mar csaladom van, neha azert meg vagyom arra, hogy egyedul elmenjek csak ugy valahova par napra, hogy csak azt csinaljam ami nekem tetszik. Szerintem semmi nincs ebben es meg jo is lehet.

2016. jún. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj nagyobb szállodába, általában vannak egyágyas szobák is, de ha mégsem, akkor sem csodálkozik senki, így foglaltad, egy ilyen szállodában ez normális. Ráadásul reggelinél sokan vannak, simán elvegyülsz, még ismerkedni is fogsz tudni.
2016. jún. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!