Kezdőoldal » Utazás » Európa » Gáz ha egyedül megyek nyaralni?

Gáz ha egyedül megyek nyaralni?

Figyelt kérdés
Vagyis menni fogok . Van egy kis megtakarított pénzem viszont senki másnak nincs se a családomnak se a barataimnak . Szóval a kérdés mennyire gáz ha elmegyek egyedül pl siofokra vagy esetleg Horvátországba ? 19/L
2015. aug. 18. 14:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és azert is döntöttem így mert idén még sehol nem voltunk ..
2015. aug. 18. 15:02
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Bizonyára kellemes társaságban leszel. És korlátlanul lehet ismerkedni. Legfeljebb a szórakozóhelyeken lévő több 99,9% párja nem örül majd neki.
2015. aug. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, az tök jó, legalább kipihenheted magad, és nem kell azon veszekedni, hogy valaki ide akar épp menni, más meg amoda.
2015. aug. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
13%
ha siofokra mész az elég gáz, vagy inkább igénytelenség, ha külföldre mész az teljesen normális
2015. aug. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer, majd sok idő múlva bohó és romantikus korszakként fogsz visszatekinteni arra a korra, amikor már/még épp nem függtél senkitől.


Miért ne indulnál neki a világnak?

De ha elfogadsz egy tanácsot, siófoknál csak jobb helyekre fogsz találni, bármerre is indulsz.

2015. aug. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, én is ezt tervezem nyár végére. Utazgattam már egyedül külföldre, néha jó elszabadulni kicsit itthonról. De ha gáznak éreznéd szívesen megyek veled. :D
2015. aug. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább elmék egymagam, utálok másokhoz igazodni, mások dolgait elnézni s hallgatni, nagyon kevés az az ember, akivel elmennék több napra, de veled lehet szívesen elmennék. #4-es amúgy elég hülye véleményed, hogy igénytelen siófokon üdülni,degenerált gondolkozás.
2015. aug. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Teljesen normális. Nekem meg az a problémám, hogy semelyik ismerősömnek sincs wanderlust-ja, így kénytelen leszek egyedül körbeutazni a világot. :D De mondjuk én alapból szeretnék legalább egyszer egyedül utazni menni. (nem nyaralni, utazni.)
2015. aug. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, pont erről beszéltünk tegnap a kollégáimmal. :)

Ők pl olyanok, hogy csakis társaság. Mindenhova, főleg nyaralni.

Én viszont szeretek egyedül lenni, simán elmegyek egyedül moziba, szórakozóhelyre, vagy akár nyaralni is. Londonban voltam 2 évet, és tökegyedül fedeztem fel a várost. Sydney-t is egyedül jártam végig 1 hét alatt, utána még Thaifüldön is eltöltöttem 2 hetet egyedül.

Sokak szerint ez elég gáz, ezért nem is szívesen beszélek róla senkinek, de én nagyon jól elvoltam.

2015. aug. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

én biztos rosszul érezném magam.

látom valamit, lefotózom, de nincs kinek megmutatni, kire rámosolyogni, kivel beszélgetni.

egy nyaralás nem olyan, hogy "függünk valakitől". illetve biztos van, akinek ilyen, de akkor az már régen rossz.

olyan helyekre kell menni, ami mindkét (vagy több) felet érdekli. de ez szerintem alap, ha az egyik ember imád strandolni, a másik meg utál, akkor azok ne menjenek együtt nyaralni.

de nálad nem ez a probléma, hanem a pénz.

mennyi az a kis megtakarításod? mert nem muszáj ám 1 hétre menni. ha ennyid van, hogy 1 hétre elmenj egyedül horvátba most, akkor az minimum 100-150 ezer ft.

én is nézegettem a horvát utakat, ilyenkor 70 ezer alatt nem nagyon van, de szeptemberben sem megy 55-65 alá. meg gondolom költőpénz, hisz enni kell, meg egyebek.

na most ha van 100 ezred alsóhangon, abból 2 fő el tud menni úgy, hogy nem kell számolgatni a filléreket. csak akkor nem 1 hétre, meg nem Horvátba.

én pl. szeretem az 1-2-3 napos utakat, voltam is már több helyen külföldön így.

Plitvicei tavakhoz 10-20 ezerből el lehet jutni, egy élmény. buszos út, nincs szállás, de mit számít az?

nekünk élmény volt eljutni úgy Olaszországba, hogy oda is és vissza is a buszon aludtunk 1-1 éjszakát.

egy ilyen út 12 ezer idén.

Prágába is elmész 20-30 ezerből, ebben szállás is van.



München sörfesztivál busszal 10 ezer ft!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Mi is a Balcsira megyünk idén..............

Annyira nem vagyok feldobva, mert összességében szállás + benzin többe kerül, mint ha busszal elmentünk volna Horvátba vagy Görögbe. és az mégiscsak tengerpart.


Siófok drágábbra jön majd ki egyedül, mint ha valakit elviszel magaddal pár napra valahova máshova.

2015. aug. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!