Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Poroszlói vagy abádszalóki...

Poroszlói vagy abádszalóki Tisza-tó part a jobb?

Figyelt kérdés
Poroszló ingyenes, Abádszalók fizetős, de megéri fizetni, van annyival jobb a strand szakasz?
2016. júl. 27. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Megéri fizetni, a poroszlói strand elég putri, még WC sincs!

De egyébként nekem a tiszafüredi tetszett a legjobban, viszont a poroszlóinál bármi jobb lehet.

2016. júl. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Te mikor voltál?


Amikor voltál, így nézett ki? :


[link]


Én még nem voltam, csak a képek alapján nem tűnik putrinak.

2016. júl. 27. 14:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Hááát... én öt éve voltam, bizony sok idő, de a képek alapján szinte ugyanolyan. Az egyik képen látni egy kis standot, na az az egyetlen büfé. WC-t nem láttam egyik képen sem, így feltételezem, hogy még mindig nincs. Illetve kicsit odébb volt egy étterem, aminek az oldalában volt WC, az mentett meg, mikor nagydolgom volt, de fizetős, 200 forint volt.

Két különbséget vettem észre a képek alapján: több ember van a strandon, mint öt éve volt, illetve van egy mini gyerekcsúszda, na az nem volt ott öt évvel ezelőtt. De, ennyi semmi különbség.

Ellenben Tiszafüreden van több kajálda is, vannak WC-k, viszonylag kulturáltak, és van egy csomó lehetőség. Például mi béreltünk kenut meg motorcsónakot is!

2016. júl. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

Hát akkor az lesz, hogy ha nem jó a strand, akkor Füred 10 km, átmegyünk, és kész.

POroszló fix, mivel az öko-centrumot akarjuk megnézni.

Abádszalók már 30-40 km, az kérdéses.

2016. júl. 27. 17:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, nincs messze Tiszafüred, és persze kipróbálhatjátok a poroszlói strandot is, de nekünk egy alkalom után elég volt, utána Tiszafüredre jártunk.
2016. júl. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A Poroszlói part csendesebb, természetközelibb. Ha Poroszlóra jöttök, akkor mindenképp menjetek el evezni is! Kenukat lehet bérelni nem messze a strandtól, a madárpartot keressétek! Nagyon kevesek barátságosak, segítőkészek a helyiek!Kerékpárt is lehet ott bérelni!
2017. febr. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!