Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mennyiből lehet kihozni egy 2...

Mennyiből lehet kihozni egy 2 napos belföldi kirándulást?

Figyelt kérdés

Még sosem voltam úgy nyaralni, hogy nem a családdal, tehát amit nem apa és anya szervezett. De szeretnék a barátommal elmenni kirándulni, mert nem voltunk még együtt sehol. Neki az a kifogása, hogy nincs pénz nyaralásra (meg úgy semmire sem), de ez nem igaz, lenne rá pénz, csak ő azt hiszi, hogy ez több száz ezerbe kerül.

De én olyanra gondolok, hogy busszal elmenni egy másik városba, ott megszállni, napközben kirándulni, elmenni egnézni a látnivalókat és aztán busszal haza. Mivel diákok vagyunk, így a busz is fele annyiba kerül és szerintem ez jó lehetőség, ha végeztünk az egyetemmel többé nem utazhatunk ilyen olcsón.


Ti mennyiből hozzátok ki az ilyen nyaralásokat?


2016. szept. 18. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha low budget (koleszos, de igényesebb szállás, csak 1 éttermi vacsi, főleg mászkálás), akkor tokkal vonóval kijön 20-25ből 2 főre, de még ezt is le lehet tornázni 15-ig ha közelre mentek és mondjuk vmi helyi faházas szállást találtok. Ha normál (rendes szálloda, félpanzió vagy all inclusive, wellness, masszázs, kutyafüle), akkor 50-60 3 napra, de akkor tényleg nem kell spórolni.
2016. szept. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szállás.hu-n tudsz keresni olcsóbb vendégházat, apartmant. Ha nem túl messzi helyre mentek, akkor az utazás se kerül sokba. Ehhez jön még a kaja és egy kis költőpénz, vagy egyéb (pl. fürdőbelépő) és már meg is van. Sztem 50 ezerből nagyon jó kis kirándulást tudtok szervezni.
2016. szept. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hollófernyiges ***** válasza:
Múlt héten voltam Somogyban kétnapos túrán, a Kéktúrát csinálom. 50%-os jeggyel kevesebb mint 10 ezerből jött ki összesen egy főre; ebből a szállás falusi vendégházban 3000; +1000 Ft volt a vacsora.
2016. szept. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Én is így gondoltam, hogy kb. ennyiből simán ki lehet hozni, mert nem akarnék luxushelyen megszállni, elég egy fapados hely, úgy sem az lenne a lényeg. Az utazás úgyis féláron van, csak a belépőket meg az étkezést kell fizetni (bár szépkártyám is van, azzal szoktunk enni a legtöbb helyen)
2016. szept. 19. 10:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a barátod már most ilyen smucig és rugalmatlan, nem irigyellek...
2016. szept. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem smucig, inkább túl aggódó, h mivan ha később nem lesz pénz. Ő ezt látta a süuleitol, hogy inkább ülnek a rosszban De nem valtoztatnak. Viszont engem mindig úgy tanítottak otthon, h egyszer élünk és mire varjunk
2016. szept. 19. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!